Oyuncu Kadrosu

Azize Dizisi Balkan Kim? Kartal’ın Abisi Balkan Alpan Kimdir

Azize Dizisi Balkan karakterini dizi yayına girdiği andan itibaren oldukça çok konuşacağız. Zira bu hikayenin başlamasında en önemli kişi olduğunu düşünüyorum. Dizinin ana karakteri Kartal’ın da aynı zamanda abisi olan Balkan karakteri ve bu karakteri canlandıran oyuncunun gerçek hayatı bu yazımızın devamında sizleri beklemektedir.

Azize Dizisi Kartal’ın abisi Balkan, yıllar önce Azize ve ailesini yok etmek isteyen kişidir. Bu konuda kısmi olarak da olsa başarmıştır. Azize’nin babasını öldürdükten sonra ailede herkesin yok olduğunu düşünen Balkan karakteri yakında bir şok yaşayacak. Öldürdüğü adamın kızı evine kadar girdiğini çok sonra öğrenecek.

=> Bu arada [pembebuton]Azize dizisi Balkan’ın Annesi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Azize Dizisi Balkan Kim? (Söz Dizisinin Hafızı)

Geçtiğimiz hafta ilk fragman ile oldukça farklı bir hikayesi olduğunu öğrendiğimiz azize dizisinde hem intikam hem de aşk bir arada yaşanacak. Azize aşkının mı? Yoksa intikamının mı? esiri olacak bunu zamanla göstereceğiz.Azize Dizisi Balkan Alpan - Mustafa YıldıranNe olursa olsun her zaman aşkı kazanmasında yana olduğumuza da söylemek isterim. Şimdi dizide Balkan Alpan, Kartan’ın ağabeyidir. Aynız zamanda ise yıllar önce Azize’nin de babasının öldürmüştür. Acımazsız ve korkusuz cani adamın birisidir. Kartal bir zaman zaman ağabeyinden çekinmektedir. Pis işlere bulaşmış ve bu sayede geçimini sağlamaktadır.

Azize’nin babasını öldüren Balkan, en yakının da bulunan tehlikeden habersizce Azize’nin ceza evine düşen kardeşini de işkence ettirmiştir. Bunu duyan Azize de bir an evvel harekete geçmek ister. Lakin henüz aile içinde kendisine güven tesis edilmediği için kardeşini kurtarmak için sabırla beklemesinden başka yol yoktur.

Hem babasının hem de ağabeyinin intikamını ilk olarak Balkan Alpan’dan almak için planladığı işi adım adım işleme koyarken kusursuz bir şekilde işlediğinden de emin olmak için adeta iki maskeli davrandığı için Baklan da Azize’den hiç bir zaman şüphe duymayacak. Sözlerimi burada noktalarken Azize Balkan karakterine hayat verecek oyuncunun gerçek adını ve daha önce yer aldığı dizi ve filmlerin listesini vermek istiyorum.

Azize Balkan Alpan Gerçekte Kimdir?

En son Söz dizisinde Hafız karakterine hayat veren başaralı oyuncu 19 Kasım 2019 tarihinden itibaren Kanal D ekranlarında yeni başlayacak olan Azize dizisinde Balkan karakterine hayat verecek başarılı oyuncunun gerçek adı Mustafa Yıldıran’dır.Azize Dizisi Kartal'ın abisi - Mustafa YıldıranMustafa Yıldıran en son Söz dizisinde izledikten sonra Çukur dizisinde adı geçse de ne yazık ki Çukur dizisinde rol almadı. 1 Ocak 1984 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan başarılı oyuncu ilk defa kamera karşısına 2002 yılında en son babalar duyar isimli dizi ile sektöre adım atmıştır.

Dikkatleri üzerine çekmesi de 2016 yılında İçerde dizisinde Mestan karakteri ile dikkatleri üzerine toplamıştır. Lakin Söz dizisinde Hafız karakteri ile yıldızı parlamıştır. Şimdi sözlerimi burada noktalarken, oyuncunun yer aldığı tüm dizi ve filmlerin listesini vermek istiyorum.

Mustafa Yıldıran’ın Yer Aldığı Dizi Ve Filmler (Azize Dizisi Kartal’ın Abisi)

  • 2019 – Azize
  • 2017 – Söz
  • 2015 – Filinta “Bin Yılın Şafağında”
  • 2009 – Avrupa Yakası
  • 2002 – En Son Babalar Duyar

Yeni sezonda çok ama çok farklı bir karakter ile Kanal D ekranlarında mafyatik bir karakter olan Balkan Alpan olarak Mustafa Yıldıran’ı izleyeceğiz. Kendisine başarılar dileriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı