Dizi Haberi

Azize Neden Yok? Azize Yeni Bölüm Ne Zaman

10 Aralık Salı Azize dizisi neden yok? Kanal D ekranlarında 19 Kasım Salı günü yayın hayatına başlayan dizinin 4. bölümü 10 Aralık tarihinde yayınlanmadı? Azize Yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? işte detaylar.

19 Kasım 2019 tarihinde oldukça rekabetli bi günde yayın hayatına başlayan dizi reyting mücadelesinde erken havlu atmadı. Zira hem hikayesi hem de oyuncuların kalitesinden dolayı bunca rekabete rağmen total reytinglere göre 4 bandında kalmaya devam etti.

Süreç Film yapımcılığını yaptığı İnci Gündoğdu ile İsmail Gündoğdu’nun yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk’ün yer aldığı, senaryosunu ise Emre Özdür, Başar Başaran ve  Meryem Gültabak’ın yazdığı Buğra Gülsoy ile Hande Erçel’in baş rollerinde yer aldığı Azize Dizisi yayın günü değişti.

Azize Yeni Bölüm Ne Zaman?

19 Kasım 2019 Salı günü ilk bölümü ile karşımıza olan ve aynı gün Edho dizisi ile benzer karakteristik konuları işleyen (silah, mafya, para, masa v.b) Kanal D’nin yeni dizisi bu kadar rekabete rağmen 4 bandın da total reyting alması nedeni ile umut vaat eden bir dizi olarak değerlendirildiği için gerek kanal gerekse yapımın ortak kararı ile artık salı günü yayınlanmayacak. Azeze yeni bölümü artık Cumartesi günü yayınlanacak.Azize neden yok - yeni bölüm ne zaman görseli

Azize dizisi 4. bölümü 14 Aralık Cumartesi gibi izleyici karşısına gelecek. Oldukça yerinde bir kara olduğunu ve Cumartesi günü reyting tablosunda zamanla liderliği Show TV’nin dizisinden alacağını düşünüyoruz.

Azize Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman?

İlk etap da Salı günü yayın hayatına başlayan dizi aldığı reytingler nedeni ile artık 14 Aralık 2019 tarihinden itibaren Cumartesi günü yayınlanacak. Daha önce tekrar bölümlerine baktığımızda bu bu tarihlerle de değişim olacak.

Hafta sonu Cumartesi günü yayınlandığı hafta Cumartesi günü saat 20:00 da yayınlanan dizinin tekrarları da ertesi gün Sabah ve akşam saatlerinde birer kez verilecek. Böylelikle diziye yeni izleyici kitlesi kazandırmak için bir adım atılmış olacak.

Azize Dizisinin Reytingleri (Total)

  • 19 Kasım 2019 Salı = 3,85
  • 26 Kasım 2019 Salı =3,95
  • 3 Aralık 2019 Salı = 3,49

İlk iki hafta ufak da olsa bir yükselme trendin de olan program son bölümde ufak da olsa reyting kaybı yaşaması nedeni ile Kanal D vakit kaybetmeden dizisinin gününü değiştirmekle çok yerinde bir karar vermiş oldu.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu