Oyuncu Kadrosu

Babam İle Sosyal Mesafe Oyuncuları (Yılmaz Erdoğan Dizisi)

Babam İle Sosyal Mesafe Oyuncuları son zamanlarda en çok dikkat edilen isimler arsasında yer aldı. Koronavirüs nedeniyle ekranlar dizilere hasret kaldı desek yeri var. Dizilerin çoğu bu süreçte ara verirken yeni dizi haberleri de peş peşe geldi. Babam İle Sosyal Mesafe dizisi bu sürece merhem olacak bir dizi olarak ekranlara gelme hazırlığı içerisinde. İşte Babam İle Sosyal Mesafe oyuncuları!

Bkm Film yeni dizisi Babam İle Sosyal Mesafe, Yılmaz Erdoğan’ın oyuncu kadrosunda bulunduğu bir dizi. Dizinin konusu da oldukça dikkat çekici babasıyla arasında sürtüşmezlikler olan bir oğul koronovirüs nedeniyle karantina günlerini birlikte geçirmek zorunda kalır.

Babam İle Sosyal Mesafe Oyuncu Kadrosu

“Ramo” ve “Jet Sosyete” dizilerinin yapımı üstlenen BKM Film yeni sezonda adını Babam İle Sosyal Mesafe duyurmaya hazırlanıyor.babam ile sosyal mesafe oyunculari resmi

Günümüzde en önemli olan konulardan biri sosyal mesafe konusuna değinen Babam İle Sosyal Mesafe dizisinin senaryosunu da Yılmaz Erdoğan kaleme alacak. Dizinin ana karakterinin hikayesş netleşirken kadroya yeni isimlerin dahil olması bekleniyor.

Yılmaz Erdoğan (Başrol)

Başarılı oyuncu dizide 50 yaşında bir babaya hayat verecek. Eşiyle kavga eden hemen akabinde tası tarağı toplayıp sinirle küs olduğu babasının yanına giden bir babaya hayat verecek olan oyuncu dizinin baş rol oyuncusu olarak ekranda olacak.

Henüz oyuncunun eşi ve çocuğunu kim canlandıracak netlik kazanmasa da dizi heyecanla bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu