Babamın Günahları Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Star TV yeni sezonda dizilerine bir yenisini daha ekledi. Babamın Günahları adlı dizi tanıtım fragmanıyla dahi seyirciden tam not almayı başardı. 25 Eylül Pazartesi akşamında ilk tanıtım fragmanı ekranlara gelen Babamın Günahları dizisi hakkında seyirci de oldukça meraklandı. İşte Babamın Günahları dizisinin konusu nedir, karakterleri neler, hangi oyuncular var gibi pek çok sorunun cevapları haberimizin devamında…

Abdullah Oğuz-ANS Yapım şirketi tarafından yapılan Babamın Günahları adlı dizinin yönetmen koltuğunda da Abdullah Oğuz yer almakta. Senaristliğini Ahmet Saatçioğlu’nun yaptığı Babamın Günahları çok yakında Star Tv ekranlarında olacak. Başrol oyuncu kadrosunda Kadir Doğulu ve Melisa Sözen gibi sevilen isimlerin yanı sıra Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaelipour yer almakta. Bir baba ve varlığını yıllar sonra öğrendiği küçük kızı Zeyno’nun hikayesinin anlatıldığı dizide Gökçen Bilge Çiftçi de Zeyno’ya hayat verecek. 

Babamın Günahları Dizisi Konusu

Ferruh (Mustafa Uğurlu) bir adamı öldürür. Ozan (Kadir Doğulu) sevdiği kadın olan Yeşim (Melisa Sözen) herhangi bir zarara uğramasın diye kendini feda edip işlemediği bu cinayetin sorumlusu durumuna düşer. Ozan ve Yeşim farklı hayatlarda farklı zorluklarla karşı karşıya kalırlar. Bir kızı olduğunu dahi öğrenememiş olan Ozan kızından habersiz yıllar geçirir. Yıllar sonra Zeyno’nun kan kanseri olmasından dolayı ilik nakline ihtiyaç duyulur. Annesi ile ilik uyuşmayınca Yeşim araya araya kızının babasını Ozan’ı bulur ve karşısına çıkıp olan biteni anlatır. Karamsar bir dünya bakışına sahip olan Ozan kızının varlığı ile çok mutludur. İlikleri de uyuşunca bu mutluluk ikiye katlanır. Ancak ilik nakli için herhangi bir yaralanma olayının olmaması gerekmektedir. Ozan bunun için çabalasa da yine kendini işlemediği bir cinayetin sorumlusu haline getirmek isteyenler devreye girerler. Bu defa bunu yapmayacaktır ve bu dertten kurtulmak için mücadele verecektir. Zira artık ayakta tutması gerektiği minicik bir kızı vardır ve onun için yanında olmalıdır.

Babamın Günahları Tanıtım Fragmanı

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın