Oyuncu Kadrosu

Babil Cihan Kimdir? (İrfan’ın öğrencisi)

Babil Cihan Kim? Daha önce Gülperi dizisinde Ali karakterine hayat veren oyuncu 2020-2021 sezonunda Babil dizisine yeniden dahil oldu. İşte Babil dizisi Cihan…

Geçtiğimiz yıl internet ortamında başlayacağı duyurulsa da TV ortamında ani bir kararla başlayan dizi normal TV dizileri aksine oldukça hızlı ilerlemesi nedeniyle ciddi reytinglere ulaşsa da TV 8 ekranlarında başlayan Kırmızı Odanın çok iyi reytingler alması Babil dizisinin önünü kesti.

=> Babil Egemen’in babası kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Yapım ve kanalın yeni isimleri takviyesi ile diziye artı bir heyecan katılarak eski reytingleri geçmesi planlandı. Dizide sonradan katıldığı sosyal medyada duyurulsa da aslında Babil Cihan karakteri İrfan hocanın üniversite de hocalık yaptığında ukala bir öğrenciye hayat vermiştir. Ancak İrfan hoca üniversiteden atıldıktan sonra Cihan karakteri de bir daha ekrana gelmedi.

Babil dizisi Cihan - (Emin Çubukçu)

2020-2021 sezonunun yeni bölümlerinde İrfan Saygun, Eğemen’in oyuna gelmesi ile düştüğü ceza evinden eski öğrencisi Cihan ile karşılaştı. Cihan artık bir öğrenci değil, yaptığı işler yüzünden ceza evinde cezasını çeken bir mahkum olarak karşımıza çıktı.

İrfan’ın öğrencisi Cihan karakterine hayat veren oyuncu bakım kim çıktı…

Babil Cihan Gerçekte Kimdir?

2020-2021 sezonun yeni bölümlerinde Cihan karakteri olarka İrfan hocanın eski öğrencisi Cihan karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Emir Çubukçu’dur. En son Gülperi dizisinde Ali karakterine hayat vermiştir.

Emir Çubukçu Kimdir?

Emir Çubukçu. 1990, İstanbul doğumlu olan oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk mezunudur. İtalyan Lisesinden mezun olduktan sonra oyunculuk üzerine eğitimini tamamlayan Çubukçu D22’nin kurucu oyuncularından biridir.

Babil Cihan (Emir Çubukçu)

Meşhur dizi Karadayı dizisinde canlandırdığı Osman karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Yarım Kalan Mucize adlı sinema filminde rol almıştır. Son olarak Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Burak karakterine hayat vermiştir.Rol aldığı diğer yapımlar ise ; Karabatak, Bent, Yirmi Beş. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu