Oyuncu Kadrosu

Babil Dizisi Ayşe Kim? Gerçek Adı Bilgileri

Star TV’nin yeni yılın ikinci haftasında yani 17 Ocak 2020 tarihinde 1. bölümü ile karşımıza çıkacak olan Babil dizisi Ayşe karakterine hayata verecek güzel oyuncunun kim olduğunu ve daha önce hangi dizi ve filmlerde rol aldığını bu yazımızda bulabilirsiniz. 

Babil dizisi Ayşe, İrfan ile yollarının kesişmesi oğlu Deniz’i kurtarmak için başlattığı girişim sayesinde olur. İrfan alanında yetenekli ve bilgili bir profesör olsa da haksız yere işten atılması ile hayatı mahvolur. Onu bu çukurdan kurtaracak olan Ayşe karakteri ile bu karaktere hayat veren güzel oyuncu hakkında merak edilen tüm soruların cevapları yazımızda sizleri bekliyor. 

Babil Dizisi Ayşe Kimdir?

Hep çevremiz de duyarız. Okumu etmiş adam diye. Aslında bu dizi çaresizlik karşısına okumuşa bir okumamışı da bir düşüncesini işliyor. Oğlu Deniz’i hayatta tutabilmek için yıllarca insanlara ekonomi üzerine bu zamana kadar gerçek doğruları anlatan koca profesör, şimdi oğlu Deniz’in hayatını kurtarmak adına yaptığı nitelikli dolandırılık hikayesinin tam da ortasında, karşısına çıkacak olan Ayşe, tıpkı İrfan gibi ideallerine düşkün biridir.Babil dizisi Ayşe - Aslı Enver

sonu ne olursa olsun asla ideallerinde vaz geçmeyen yapısı ile İrfan’a yeniden ilhan kaynağı olacak. İrfan ise oğlunun hayatı için girdiği bu karmaşadan onu çekip çıkartacak bir tek kişi vardır. O da Babil dizisi Ayşe olarak karşımıza çıkan karakterdir. 

Babil Dizisinde Ayşe’nin Gerçek Adı 

En on İstanbullu gelin dizisinde Özcan Deniz ile baş rolde yer alan başarılı oyuncu Star TV’nin yeni dizisi olan Babil dizisinde Ayşe karakteri ile yeniden karşımızda olacak oyuncunun gerçek adı [pembebuton]Aslı Enver[/pembebuton]’dir.Aslı Enver - Babil Dizisi Ayşe - İdealist Genç

17 Ocak 2020 tarihinden itibaren yeniden ekranlara dönecek olan güzel oyuncu aşk hayatı ile son zamanlarda oldukça gündem oldu. Gerek Murat Boz ile olan ilişkisinde gerekse rol arkadaşı Özcan Deniz ile çıkan haberle 2019 yazında magazin gündeminde oldukça yer etmişti. 

Aslı Enver; 10 Mayıs 1984 yılında Londra da dünyaya gelmiştir. Kıbrıs kökenli bir babadan dünyaya gelmiştir.  Eğitim için Londra ya gelen Aslı, 12 yaşına kadar, yani 1996 yılına kadar Londra da yaşamıştır.

Aslı oyunculuk üzerine ilk olarak, “Müjdat Gezen Sanat Merkezinde” tiyatro oyunculuğu üzerine eğitimler almıştır. Bunun dışında, Pera Güzel Sanatlar Lisesinden ve Haliç Üniversitesinden oyunculuk üzerine eğitimlerini tamamlamıştır.

Aslı Enver’in Yer Aldığı Dizi Ve Filmler

  • Kavak Yelleri
  • Hayat Bilgisi
  • Suskunlar
  • Kayıp
  • Kardeşim benim
  • İstanbullu Gelin

Yukarıda yer alan dizi ve filmlerin dışında oyunculuğa ilk adım attığı yıllarda TRT ekranlarında yayınlanan sit-kom da yer almıştır. Yeni sezonda [kirmizitext]Babil dizisi Ayşe[/kirmizitext] karakteri ile yine kendisinden çok fazla söz ettirecekti.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı