Oyuncu Kadrosu

Babil dizisi Buse Kim? [Ayşe’nin Kardeşi Buse]

Babil dizisi Buse karakteri 20 Mart 2020 tarihinde dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Youtuber olma hayali olan ve oradan kazandığı paralarla zengin olma hayali güden Buse, sarhoş babasından kurtulmanın yollarını arayan, gözü yükseklerde olan genç bir kızı olarak karşımıza çıktı.

Babil Buse karakterine hayat veren oyuncu ve bu oyuncunun tüm bilgileri haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Babil Dizisi Buse Kimdir?

17 Ocak 2020 tarihinde başlayan Star TV’nin yeni dizisinde önemli bir karakter olan ve Süleyman’ı içeriden bitirmek için Emniyet’in yerleştirdiği polis Ayşe’nin kız kardeşi olarak karşımıza çıkan Buse, ilerleyen dönemde Kudret’in bir numaralı maşası olacak.

Buse; tek hayali zenginlik içinde ve sarhoş babasından uzakta bir hayal kurmakta. Bunun içinse asgari bir ücretle işte çalışmak değil, çektiği makyaj videoları ile fenomen olup, çok para hayalleri kurmakta.

Babil Buse - Ayşe'nin Kardeşi - (Damlasu İkizoğlu)

Buse’nin ablası Ayşe ise kapsamlı suç örgütünün başında yer alan ama yaptığı her hamleyi bir şekilde saklamayı bilen Süleyman’ı bitirmek için içlerine kadar sızan Ayşe’nin de canını tehlikeye atacak olan Buse, Ayşe’ye kardeş değil, kalleş olacak.

Kısaca Dizde Buse karakteri bu hali ile izleyeceğiz. Buse Karakterini canlandıran güzel oyunun gerçek adı Damlasu İkizoğlu’dir.

Damlasu İkizoğlu Kimdir?

20 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan Babil dizisinin 9 bölümünde Polis Ayşe’nin kardeşi Buse karakteri olarak karşımıza çıktı.

Damlasu İkizoğlu; Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. Renda Güner ajansına kayıtlı olan Damlasu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi ile Temel Oyunculuk Eğitimi almıştır.

Daha önce bir çok reklam filminde rol alan Damlasu İkizoğlu ilk defa bir dizide rol almıştır. Kamera önü oyunculu baz alındığında en son yapı kredi ve Boyner ve Turkcell reklam filmlerinde rol almıştır.

Damlasu İkizoğlu’nun Tiyatro Çalışmaları

2019 – Moliere Küskün Aşıklar
2017 – Nereye Gidiyoruz, 2017
2015 – Aslan Kral Müzikali

Babil Dizisinde Buse’nin Geldiği Bölüm

20 Mart 2020 tarihinde yayınlanan 9. bölümünde Polis Ayşe’nin hem babası hem de kardeşi dahil olduğu bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu