Oyuncu Kadrosu

Babil Dizisi Büşra Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Babil Dizisi Büşra Kimdir? Bu akşam yeni sezona merhaba diyen Babil dizisinde yeni karakter müjdesi. Babil Dizisi Büşra kimdir işte yanıtı!

Halit Ergenç, Onur Saylak, Aslı Enver gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Star Tv dizisi Babil dizisi 11 Eylül Cuma günü yeni sezona merhaba dedi.babil dizisi busra resmi

İkinci sezonda diziye dahil olan karakterlerden biri Büşra karakteri oldu. İşte Babil Dizisi Büşra gerçek adı, dizileri hakkında merak edilenler!

Babil Dizisi Büşra Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Şeniz Çetin Babil Dizisi Büşra rolüyle ekranlara gelmekte. Güzel oyuncu 20’li yaşlardadır. İkiz kardeşi Serpil Çetin olan Denizlili oyuncu Babil dizisiyle üçüncü kez ekranlara gelecektir.seniz cetin resmi

Babil dizisinde Büşra rolüyle merak konusu olan Şeniz Çetin, Marmara Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği Bölümü mezunudur.

Televizyonculuk üzerine yüksek lisans yapmış olan oyuncu, oyunculuğa aslında Atv ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Zerrin Tekindor’un yer aldığı “Şahin Tepesi” dizisinde rol almıştır. Yer aldığı bir diğer yapım ise “Kuzgun”.

İkiz kardeşi Serpil Çetin de “Zemheri” dizisinde Banu karakterine hayat vermiş olan oyuncu Babil dizisinde Büşra rolüne hayat verecektir.

Şeniz Çetin Dizileri ve Filmleri (Babil Dizisi Büşra)

  • Babil (Büşra)
  • Kuzgun (Ferman’ın Avukatı)
  • Şahin Tepesi

Şeniz Çetin Nereli? (Babil Dizisi Büşra)

Denizlili. Babası memur kız kardeşi kendisi gibi oyuncu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu