Oyuncu Kadrosu

Babil Dizisi Demet Kimdir? [İlay’ın Çalışanı Demet]

Babil dizisi Demet karakterine hayat veren oyuncu yakın zamanda dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. zira daha önce Kudret’i baskısı ve korkutması ile yabancı uyruklu hizmetçisi korkarak kaçmıştı. Şimdi İlay yeni bir çalışan buldu. Adı Demet. Peki Demet Gerçekte kim? Hiç merak etmediniz mi? Eğer merak ettiyseniz, bu yazım tam da sizlere göre.

Babil dizisi İlay’ın Hizmetçisi Demet karakteri kendisinden önceki çalışan gibi Türkiye’ye çalışma izni ile gelen bir yabancı değil. Süleyman bey 7 sülalesini araştırdıktan sonra İlay’ın yanına almıştır.

Babil Dizisi Demet Kim

Demet; İlay’ın hizmetçisidir. Süleyman bey tarafından işe alınmıştır. İlay kısa süre de Demet’e alışmış, zaman zaman da yaşadıkları olayları Demet ile paylaşmaktadır. Tabi İlay herkesi kendisi gibi olduğunu düşünüp yaşadığı bir çok olay hakkında konuştuğu Demet, Kudret’in adamı haline gelmiştir.Babil dizisi İlay'ın Hizmetçisi Demet Gerçekte Kim - Gözde Melike Kocaoğlu Yağmur

Kudret ise İlay’ı bitirmek ve kocası Süleyman’ı yeniden elde etmek için İlay’ın hizmetçisi Demet’i satın almıştır. İlay’ın iş dışında attığı her adımdan haberi olmaktadır. Aslında Demet sanıldığı kadar kötü biri olmasa da bu yoksulluk ve sefalet hayatında bıktığı için Kudret’e bilgi vermektedir.

Babil Demet karakteri diziye bölüm oyuncusu olarak katılmıştır. İlerleyen bölümler de İlay, Demet’in kendisine ihanet ettiğini öğrenip, onu işten atacaktır. Gelelim asıl soruya. Peki Demet karakterini hangi oyuncu canlandırıyor. Cevabı alt paragrafta sizleri yarım saattir bekliyor. ;)

İlay’ın Hizmetçisi Demet Gerçekte Kim

Babil dizisinde Demet karakterini canlandıran güzel oyuncunun gerçek adı Gözde Melike Kocaoğlu Yağmur’dur. Kendisinin iki ismi, bir de evlendikten sonra eşinin soy adını alınca bu denli uzun bir isme sahip olmuştur.

3 Şubat 1986 yılında İzmir ilinde hayata gözlerini açmıştır. Aslen İzmirli olan güzel oyuncu şu an 34 yaşındadır. Oyunculuğa merak ise kendisi gibi oyuncu olan babası Rıza Kocaoğlu’nun kızdır. Babasında etkilenip oyunculuk kariyerine başlayan Gözde, ilk defa kamera önü oyunculuğuna ise Babil dizisinde başlamıştır.

Gözde Melike Kocaoğlu Yağmur oyunculuk üzerine Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Koç burçlu olan ve aslen İzmirli olan güzel oyuncuya çıktığı bu yolda başarılar dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu