Dizi Haberi

Babil Dizisi Deniz Ölecek Mi? İşte Gerçekler

Babil Dizisi Deniz öldü mü? Yoksa ölecek mi? diye sosyal medyada bu soruların cevapları çok merak edildiğini duyduk. 17 Ocak 2020 tarihinde 1. bölümü ile Star TV ekranlarında başlayan dizide belkide en çok merak edilen soruların başında geliyor.

Babil dizisi Deniz öldü mü? Yada iyileşecek mi? Onun ölmesine dayanamam Şeklinde bir çok sosyal medya paylaşımı üzerine kısa bir araştırma yaptım. Bu konuda edindiğim bilgiler çerçevesinde dizide Deniz karakterine hayat veren çocuk oyuncu, ölüp ölmeyeceği konusunda sizleri bilgilendirmek istiyorum.

Bildiğiniz üzere dizinini ilk bölümümde profesör olan ama Üniversitede idari bir görev olan Dekanlık görevi beklerken arkadaşının iftirası ile bir günde hem işinden hem de dekanlık hayalinden oldu.

Bir de bunlar yetmezmiş gibi bir de oğlu Deniz’in bayılması ve sonrasında beyninde yer alan tümörü ameliyat etmek için acil paraya ihtiyacı olması ile İrfan kaybedecek bir şeyi olmayan bir adama dönüştü.Babil dizisi Deniz öldü mü - yazı görseli

İrfan çocuğunu kurtarmak adına koca profesör hırsızlık yaptı ve şimdiler de cayır cayır adam dolandırıyor. Peki tüm bu risklere irfan neden girdi? Tabi ki oğlu Deniz yüzünden tüm bu riskleri aldı ve almaya da devam ediyor.

Kısaca yukarıda edebiyat parçalasak da asıl anlatmak istediğimiz olay, İrfan’ın oğlu Deniz ölürse dizide biter. Bunu ne Kanal ne de yapımcı istemediği için bu sezon sonuna kadar İrfan’ın oğlu Deniz ölmeyecek.

=> Bu arada Babil dizisi Oyuncuları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Tabi ölmese de beynindeki tümör nedeni ile bir çok kez hastane çekimleri olmaya devam edecek. İrfan, girdiği işlerden bir an önce kurtulup kaçmak isterken, gizli polis Ayşe’nin baskısı ile kalmaya ve Süleyman beyi çökertmek için çalışacak. Kısaca Deniz ölmeyecek. Merak etmeyin.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu