Oyuncu Kadrosu

Babil dizisi Hemşire Kim Gerçek Adı & Bilgileri

Babil dizisinde Hemşire karakteri dizide dikkat çekiyor. Peki Star Tv’nin Cuma günü ekranlara gelen dizisi Babil Hemşire kim işte detaylar!

Babil Dizisi Hemşire Kim

Halit Ergenç, Nur Fettahoğlu, Aslı Enver, Birce Akalay, Ozan Güven, Mesut Akusta, Veda Yurtsever, Beren Kasımoğulları’nın kadrosunda yer aldığı her Cuma Star TV ekranlarında yayınlanan, Babil dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor.Babil Dizisinde Hemşire Karakterine hayat veren oyuncu

Babil dizisinde her ne kadar önemsiz ve bölüm oyuncusu olarak gördüğümüz karakterler, birden bire önemli ve diziye yön veren isimler olmaya başlaması nedeni ile bu yazıda sizlere tanıtacağımız oyuncuya dikkat çekmek istedik.

Diziye Hemşire karakteri ile Merve Erçel dahil oldu. Peki Merve Erçel kimdir? Nereli? Hangi dizide oynadı? İşte oyuncu hakkında detaylar!

Babil Dizisi Hemşire’in Gerçek Adı Hayatı

Babil dizisinde Hemşire karakterine hayat veren güzel oyuncu Merve Erçel. İsmini duyar duymaz akıllara Hande Erçel’in akrabası mı sorusu gelse de oyuncunun Hande Erçel’in akrabası olmadığını belirtelim.

Merve Erçel Kimdir? Nereli?

Güzel oyuncu Merve Erçel, Ege Üniversitesi mezunu. İzmirli olan oyuncu Ayhan Işık Oyunculuk Okulu’nda eğitim almıştır.

Merhum oyuncu Ayhan Işık’ın doğduğu evde eğitimini alan oyuncu reklam filmlerinde yer almıştır. Berkman Berkay’ın yapımcı olduğu okulun öğrencilerinden biri olan Merve Erçel, Babil dizisinde bir hemşireye hayat veriyor.

Oyuncunun iki kız kardeşi var. Ailesiyle beraber vakit geçirmeyi seven oyuncu sosyal medya hesabından da gezdiği şehirlerden kareler paylaşmayı ihmal etmiyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu