Dizi Haberi

Babil Dizisi İrfan Gerçekleri Öğrenecek Mi? [Deniz’in Gerçek Babası]

İrfan Deniz’in gerçek babası Egemen olduğunu ne zaman öğrenecek? Yada öğrenecek mi? İrfan yıllarca Deniz’in gerçek babası olarak kendisini bilse de gerçek aslında çok farklı. Deniz’in gerçek babası Egemen olduğunu Eda geçtiğimiz bölümde açıklamıştı.

İrfan Gerçekleri ne zaman öğrenecek? Sorusunun arkasında aslında İrfan Deniz’in gerçek babası olmadığını ne zaman öğrenecek sorusu var. Deniz yıllarca İrfan’a baba derken, İrfan da yıllarca Deniz’i gerçek oğlu bildi. Hırsa ve para ve kıskançlık uğruna İlay ile İrfan’ın aralarının açılmasını sağlayıp İrfan ile evlenmeyi başaran Eda, çocuğun gerçek babası Egemen olduğunu saklamıştı.

Eda yıllarca bu sır ile yaşayacağını düşünse de oğlunun beynindeki tümör nedeni ile başına bu belaların gelme sebebi olarak bu olay birden aklına geldi. Bir ara ağzından kaçırınca, ablası Funda’da öğrenmişti.

Babil dizisinin 5. bölümünde Funda’nın eşi ve Eda’nın da eniştesi Saffet de gerçekleri öğrenmesi nedeni ile Eda çok zor anlar yaşadı. Saffet bu gerçekle asla yaşayamayacağını ve açıklamak gerektiğini söylerken Deniz’in de beynindeki tümör’ün ameliyat edilmesi ve bunu Egemen’in asla yaptıramayacağını bildiği için

“Kocanı da al git kızım!” Eda’nın Eniştesi Saffet

Diyerek Eda’yı şimdilik bu gerçekten kurtarmış oldu.

Peki İrfan oğlu olmadığını Öğrenecek mi?

Elbete İrfan gerçekleri öğrenecek. Anca bu gerçekleri hemen öğrenmesini bekleyenler hayal kırıklığı yaşayabilir. Şu an İrfan’ın Eda’ya katlanma sebebi oğlu sandığı Deniz’in annesi olması. Şu ortamda oğlunu henüz ameliyat bile ettirmediği için bu sezon sonuna kadar İrfan, Deniz hakkındaki gerçekleri öğrenemeyecek.

=> Bu arada Babil dizisi Deniz Ölecek mi? Öğrenmek için lütfen tıklayınız.
İrfan Deniz'in Gerçek Babası öğrenecek mi - yazı görseli

Ancak bu hiç bir zaman öğrenmeyecek anlamına gelmesin. İrfan kesinlikle Deniz’in gerçek babası olmadığını ve Eda’nın kendisini yılarca kandırdığını öğrenecek. Bunu öğrendiğinde Eda karakterine hayat veren oyuncununu önemi yok olacağı için bu gerçekleri İrfan çok ama çok sonra öğrenecektir.

Bana bir tahmin yapmamı isteyenler olursa en erken bu sezon finalinin son sahnesinde yada gelecek sezon başlarında öğrenmesini bekliyorum.

Siz İrfan’ın yerinde olsanız ne yapardınız? Gerçekten çok merak ediyorum. Allah başa vermesin ama böyle bir durumda insan çekip gitmeli mi? Yada her şeyi sineye mi çekmeli? Yorumlarınız bekliyor olacağım.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu