Oyuncu Kadrosu

Babil Dizisi Yalçın Kimdir? (Süleyman’ın Adamı Yalçın)

Babil dizisi Yalçın karakterini görenler hemen Avlu dizisinde Kudret’in adamı olarak oynadığı bölümleri hatırladım. Yine burada mafya babası Süleyman’ın adamı Yalçın olarak kendisi izleyeceğimiz oyuncu kim olduğunu, bu yazımızda detaylıca bulabilirsiniz

Babil Yalçın; Süleyman beyin tüm pis işlerini arka planda yapan adamıdır. Süleyman’ın arka planda yasa dışı işlerini yürüten yalçın işadamı Süleyman’ın adeta kapalı kutusudur.

Babil Yalçın kim (Süleyman'ın adamı)
Babil Yalçın kim

Babil dizisinde Süleyman’ın adamı Yalçın karakteri ilk olarak İlay’ın yanındaki adamı bulması ve Süleyman ile birlikte adamı yakalayıp neredeyse İlay’ın gözünün önünde öldürecek olmasında dolayı, daha ilk bölümde dikkatleri üzerine çektiğini düşünüyorum.

Babil Dizisi Yalçın Kimdir?

En son kendisini Avlu dizisinde izlediğimiz genç oyuncu, fiziksel özellikleri nedeni ile kötü ve acımasız rollerde izlememiz asla bir tesadüf olmadığını söylemem gerek. Yüzündeki donukluk onu bu rollerin vaz geçilmez adamı yapmaktadır.Babil Dizisi Yalçın - Mert Doğan

Süleyman’ın en güvendiği adamı olan Yalçın, asla patronuna ihanet etmeyen birisidir. Yıllarca yanında çalışmış ve güvenirliğinin kanıtlamış birisidir. Son olay  da yani İrfan ile Egemen’in dolandırma olayını da çözen ve ilk fark eden Yalçın olsa da Egemen’den aldığı darbe ile onları etkisiz hale getiremediği için patronu Süleyman’dan yemediği fırça kalmadı.

Yalçın, patronundan yediği fırçanın acısını Egemen ile İrfan’dan çıkartman için adım adım takip sonrasında ikiliyi İlay’ın evinde kıskıvrak yakalayarak Süleyman’ın yeniden güvenin kazandı.

Babil Dizisi Süleyman’ın Adamı Yalçın Gerçekte Kim?

Star TV ekranlarında 17 Ocak 2020 Cuma günü ilk bölümü ile karşımıza gelen bölümde mafya babası Süleyman’ın adamı Yalçın karakteri ile karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı Mert Doğan’dır.

Mert Doğan, ilk kez kamera karşısına Çarpışma dizisi ile bu sektöre giren Mert Doğan oyunculuk üzerine “Art Academy ” okulunda eğitim almış ve bu konuda ayrıca lisans eğitimi almak için Antalya da bulunana “Akdeniz Üniversitesi Tiyatro bölümünü” başarı ile tamamlamıştır.

Antalya da okuduğu dönem de Antalya Tiyatrosunda da görev alan genç oyuncu Mert Doğan, 2 yıl önce lisans eğitimini tamamlayıp, aktif olarak tiyatrolarda görev almaya başladı.Babil dizisi Süleyman'ın adamı Yalçın - Mert Doğan

Geçtiğimiz yıl sahnede olan “III. Richard Katliamın Provası” isimli oyunda yer alan oyuncu en son yer aldığı dizi ise yine Star TV ekranlarında yayınlanan Avlu dizisinde Kudret’in adamı olarak kendisini izlemiştik.

Mert Doğan; Eylül 1995 İzmir ilin de dünyaya gelen Mert, 25 yaşındadır. Son zamanlara damga vuran diziler de rol aldığını gördüğümüz oyuncu acımasız ve katil rollerin bir numaralı adamı olmaya aday olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Babil Dizisinde Yalçın’ın Yer Aldığı Bölüm

En son star TV ekranlarında Avlu dizisinde yer alan genç oyuncu 17 Ocak 2020 tarihinde Babil dizisinde Yalçın karakteri ile yer aldığı ilk bölüm fragmanını ekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu