Dizi Haberi

Babil Egemen Neden Yok? İşte Cevabı!

Babil Egemen neden yok? Neden kadrodan çıkarıldı? Babil dizisi Egemen neden ayrıldı? Ozan Güven Babil dizisine geri gelecek mi? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizlerle..

30 Mart 2020 tarihinde ellerinde stok çekimleri bulunmadığı için sezona çok ama çok erken veda etmek durumunda kalan Babil dizisini yakından ilgilendiren bir gelişme yaşandı.

Dizide Akademisyen İrfan karakterinden sonra en önemli karaktere hayat veren Egemen karakteri, bu gün itibari ile kadrodan çıkarıldığı haberleri sosyal medyada dolaşmaya başladı. Peki gerçekten Ozan Güven Babil dizisinden çıkarıldı mı? İşte cevabı…

Babil Oyuncuları tam listesini görmek için tıklayınız.

Babil Egemen Neden Yok? Geri Gelecek mi?

Yakın zamanda kadına şiddet konusunda başlayan farkındalığın bugün meyvelerini vermeye başladığını görüyoruz. Ozan Güven, olay zamanında sevgilisi olan Deniz Bulutsuz’a karşı şiddet kullandığı iddiası ve sonrasında mahkeme aşaması, toplumda bir anda farkındalık oluşturdu.

Babil Egemen Neden Yok resmi
Babil Egemen Neden Yok resmi

Ozan Güven’in yargılandığı dava halen devam ediyor olmasına karşın, Ay yapım Babil dizisinin geleceğini düşünüp Ozan Güven’i kadrodan çıkardı. Aynı şekilde Ozan Güven’in İng Bank’ın da reklam yüzü olduğu afişler de toplatılmaya başlandı.

Kadına şiddete herkes karşı. Ancak ortada gerçekten bir şiddet olup olmadığını Ozan Güven’in yargılandığı mahkeme belirleyecek. Mahkeme sonucunda Ozan Güven beraat etmesi halinde Babil dizisine döner mi? Diye gelen sorulara istinaden şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki kadrodan çıkartıldığı için geri gelmesi oldukça zor.

Ozan Güven Babil dizisinde Neden Yok Ayrılmayı Kendi Mi İstedi?

Ozan Güven olay zamanında birlikte yaşadığı sevgilisi Deniz Bulutsuz’a karşı şiddet uyguladığı iddiası nedeniyle Babil dizisinden ayrıldı. Henüz Ülkemizde tam kitlesini oluşturamayan Babil dizisi yapım firması da Ozan Güven ile olan anlaşmasını sonlandırdı. Yeni sezonda Egemen karakterini bir başka oyuncunun canlandırmayacağı netlik kazandı.

Ozan Güven Babil dizisinden ayrıldı mı resmi
Ozan Güven Babil dizisinden ayrıldı mı resmi

İrfan kendi mesleğini hiçe saydığı ve uğrunda defalarca suç işlediği oğlu zannettiği Deniz, aslında Eda ile Ozan’ın oğlu. Geçtiğimiz 10 bölüm sonrasında bu gerçeği izleyici öğrenmişti. Senaryoda yapılan değişiklikle Egemen karakteri tamamen kaldırıldı. Muhtemelen Süleyman bey öldürdü süs verileceği bilgisi gelse de ikinci bir kaynaktan bu bilgiyi teyit edemedik.

Bu yazımızda Babil Egemen neden yok konusunu detaylıca ele aldık. Ozan Güven’in Babil dizinden neden çıkarıldığını açıkladık.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu