Oyuncu Kadrosu

Babil Ekber Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Babil Ekber Kimdir? Gerçek adı ne? Daha önce hangi dizi ve filmde oynadı? İrfan’ı yer altı dünyasına dahil edecek Babil dizisi Ekber bilgileri…

16 Ekim Cuma günü Sart TV ekranlarında yeni bölümü ile gelen dizide Kudret’in babasını Reşat’ın yakın arkadaşı olarka karşımıza çıkan ve İrfan’ı yer altı dünyası ile tanıştıracak olan Ekber karakter dizide silah kaçakçısı olarka kendisini izleyeceğiz. 

=> Babil Cihan (İrfan’ın öğrencisi) olduğunu görmek için tıklayınız.

İrfan Ekber sayesinde hem Egemen’in hem de Süleyman’ın para kaynağını kökünden kesip, Kudrete verdiği sözü yerine getirirken cezaevinden çıkarken savcıya söz verdiği gibi Süleyman’ın karanlık tarafını ortaya çıkarmak için tek kapısı Ekber olacak.

=> Babil Kudret (Süleyman’ın eski eşi) olduğunu görmek için tıklayınız.

Babil dizisi Ekber kim - (Atsız Karaduman) Resmi

Babil dizisi Ekber; Kudret’in rahmetli babası Reşat’ın zamanında en yakın arkadaşıdır. Reşat ile birlikte yılarca silah kaçakçılığı yapmıştır. Reşat öldükten sonrada karanlık işlere devam etmiştir. Süleyman’ı da karanlık yeraltı dünyası ile yine Ekber tanıştırmıştır.

Şimdi Kudret’in aklına giren İrfan yeraltı dünyası ile tanışıp tüm silah depoların adresini polise ihbar edecek. 

Babil Ekber Kimdir

16 Ekim 2020 tarihinde star TV ekranlarında gelecek olan bölümde Kudret’in babası Reşat’ın yakın arkadaşı Ekber karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Atsız Karaduman’dır. Atsız Karaduman Ocak 1956 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. Oğlak burçlu olan usta oyuncu Ankara Devlet konservatuvarı mezunudur.

İlk kez TV karşısına 1986 yılında “Duvardaki Kan” adlı dizi ile bu sektöre adım atan usta oyuncu, Ankara ve İstanbul devlet tiyatrolarında görev yapmıştır. 

Babil Ekber - Atsız Karaduman

1990 yılında “Hayırlı bir konu” ve “Küçük Dünya” dizilerinde boy gösteren usta oyuncu 14 yıl aradan sonra 2004 yılında “Kimsesiz Zaman Tasvirleri” dizisi ile yeniden kamera önü oyunculuğunda boy göstermeye başlamıştır. 

2005 yılında “Güz Yangını” dizisinde kendisine yer bulan oyuncu 2008 yılında “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinde “Cemal Karacadağ” karakterini ile popüler bir oyuncu olmuştur.

Yakın zamanda “Arka Sokaklar” dizisinde “Azmi” karakteri yeniden dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Atsız Karaduman, yakın zamanda “Karadayı” dizisinde “Dalyan Rıza” karakterine hayat vermiştir. 

Geçtiğimiz yıl Kanal d ekranlarında yayınlanan Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde Zağanos Paşa’ya hayat veren usta isim şimdi Babil Ekber karakterine hayat vermektedir.

Babil dizisi Ekber’in geldiği Bölüm

16 Ekim 2020 tarihinde Star TV ekranlarında yayınlanan bölümde Babii Ekber karakterini canlandıran oyuncunun dahil olduğu bölüm fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu