Oyuncu Kadrosu

Babil Özkan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Babil Özkan Kimdir? Daha önce hangi dizi ve filmde rol aldı? Babil dizisinde silah kaçakçısı olarak karşımıza çıkan usta oyuncu kim? İşte Babil dizisi Özkan bilgileri…

Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisinde önemli bir karakter dahil oldu. Silah kaçakçısı Süleyman’ı bu kadar palazlandıran. Aynı zamanda nam sahibi yapan Özkan karakteri geçtiğimiz hafta dizinin son sahnesinde dahil olmuştu.

Bugün yani 23 Ekim Cu8ma günü Star TV ekranlarında gelen Babil dizisi Özkan karakteri ile Kudret’in babası arasında zamanında çok büyük bir bağ var. Zamanında Kudret’in babası ile Özkan birlikte silah kaçakçılığı yaparken Kudret’in babası vefat eder. Kudret ise işleri Süleyman’ın idare etmesi için Özkan’dan ricacı olur.

Babil dizisi Özkan kim resmi

Süleyman Özkan’ın sayesinde silah kaçakçılığı yaparak bu zenginliğe erişmiştir. Ancak Kudret Süleyman’dan boşandıktan sonra onu yani, eski eşi Süleyman’ı beş parasız bırakmak için İrfan ile iş birliği yapar. İrfan ise Süleyman’ı bitirmek için Süleyman’ın palazlandığı yerden başlamak ister.

Kudret de İrfan’ın süslü sözlerine inanıp Özkan ile tanıştırt. Böylelikle Babil Özkan diziye dahil oldu.

Babil Özkan Kimdir?

23 Ekim 2020 tarihinde Babil dizisine Silah kaçakçısı Özkan karakteri olarak diziye sonradan dahil olan oyuncunun gerçek adı İştar Gökseven’dir. Usta oyuncu Gökseven 1961 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur.

Babil Özkan - İştar Gökseven resmi

İstanbul devlet tiyatrosunda kadrolu sanatçı olarka çalışmıştır. Kendisi gibi sanatçı olan Ülkü Duru ile birlikte evlidir. En son 2011 yılında Leyla İle Mecnun dizisinde rol almıştır. Öncesinde ise 2010 yılında Deli Saraylısı filminde rol almıştır.

Sadece dizi oyuncusu değil aynı zamanda bir çok tiyatro oyununda yer alan usta isim İştar Gökseven Babil Özkan karakterine hayat vermektedir.

Yakın zamanda final yapacağı konusunda haberler çıksa da Babil kadrosuna yeni isimler dahil olmaya başladı.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu