Oyuncu Kadrosu

Babil Yeni Egemen Netlik Kazandı!

Babil Yeni Egemen kim olacağı uzun süreden beri merak ediliyordu. Zira daha önce Babil Egemen karakterine hayat veren Ozan Güven zamanında eşi ile yaşadığı olayın basına yansıma nedeni ile Ozan Güven dizinin kadrosundan kendi ayrılmak istedi.

18 Eylül Cuma günü Star TV ekranlarında yayınlanan bölümde İlay, sayesinde Egemen baba olduğunu öğrendi. Egemen, Deniz’in babası olduğunu öğrense de bunu İrfan’a söyleyemedi.

Babil Egemen - Onur Saylak

Yeni sezonda Egemen karakteri olup olmayacağı yapımcı ile senaristin görüşmesi sonrasında netlik kazandı. Senarist dizide bir çok konuları bağlayıcı bir karakter olduğunu dile getirmesi sonrasında yapım firması Ay yapım hemen dizi de Egemen karakterini canlandıracak oyuncu arayışına girdi.

BABİL OYUNCULARI tam listesi için tıklayınız

Babil Yeni Egemen resmi

Zira Bu sezon yayınlanacak ilk bölümde yer alan Ozan Güven ile çekilen bölümlerin yeniden çekilmesi ve gelecek haftaya kadar bölümün yetişmesi için ay yapım ilk çaldığı kapıdan olumlu yanıt aldı. İşte Babil yeni egemen…

Babil dizisi Yeni Egemen

Ay yapımın son zamanlarda ekrana getirdiği bir çok dizide rol almayı başaran ünlü oyuncu Onur Saylak yeni sezonda Babil Egemen karakterine hayat verecek.

Babil Dizisi Yeni Egemen - Onur Saylak Resmi

Geçtiğimiz yıllar da Vatanım Sensin dizisinde rol arkadaşlığı yapan Halit Ergenç ile Onur Saylak bu dizide yine beraber rol alacaklar. Vatanım Sensin dizisinde de eski arkadaşı canlandıracak Onur Saylak Babil dizisinde de Halit Ergenç’in çocukluk arkadaşı Egemen karakterine hayat verecek.

Babil Dizisinde Yer Alacak Onur Saylak Kimdir?

En son Show TV de yayınlanan Çarpışma dizisinde Veli Cevher karakterini canlandırana Onur Saylak Şimdi Babil Oyuncu Kadrosuna adını yazdırmayı başardı. Vatanım Sensin isimli dizide Halit Ergenç ile birlikte rol alan Saylak, dizide vatan haini bir paşaya hayat vermişti.Kuzgun Dizisi Ferman - Onur Saylak Resmi Onur Saylak; 1977 yılında hayta gözlerini açmıştır. Şu an 43 yaşında olan Onur, 180 cm boyundadır. 2011 yılında oyuncu Tuba Büyüküstün ile dünya evine girmiş ve bu evliliğinden ikizleri dünyaya gelmiştir. Maya ve Toprak adında evlatları olan oyuncu bu evliliğini 2017 yılında sonlandırma kararı almıştır.

Babil Egemen kim - Onur Saylak Resmi

Orta Doğu Teknik Üniversitesinde Fizik Bölümünde kazansa da bir yıl sonra Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesinde Kamu Yönetimi Bölümünde eğitim almaya başlamıştır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesinde tiyatro ile tanışan Onur, Bilkent Üniversitesinde Tiyatro Bölümünü kazanmış ve eğitimin tamamlamıştır. İlk defa dizi sektörün de eski eşiyle baş rolü paylaştığı “Gönülçelen” adlı dizi ile adımı atmıştır. Şimdi Babil Egemen karakteri ile kendisini izleyeceğiz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu