Bahtiyar Ölmez Dizisinin Yayın Günü Netleşti

Nehir Yapım- Muharrer Gürer’in yeni yapımı Bahtiyar Ölmez Atv’nin yeni ve iddialı komedi dizilerinden. Başrollerinde Hande Subaşı ve Yetkin Dikinciler’in bulunduğu dizinin yönetmen koltuğunda ise Cem Tabak oturmakta. Çekimler için İstanbul’da start veren başarılı ekipte yer alan diğer oyuncular ise Güven Hokna, Semih Öztürk, Ali Çatalbaş, Serkan Kuru, Orhan Aydın ve Umut Oğuz. Usta oyuncuların yer aldığı seyirciyi bolca güldürecek olan Bahtiyar Ölmez’in ekim ayında başlayacağı haberine bir yenisi daha eklendi ve dizinin cumartesi günleri ekranlarda olacağı duyuruldu. İşte detaylar…

Yönetmenliğini Cem Tabak’ın üstlendiği Bahtiyar Ölmez çok yakında cumartesi günleri Atv ekranlarında olacak. Hande Subaşı ve Yetkin Dikincileri’in başrol oyuncusu olarak ön planda olacağı dizide bizleri bol kahkahalı dakikalar beklemekte. Dizinin konusunun çıkış noktası insanların çift yaratılması fikridir. İstanbul’un varoş denilecek eski mahallerinden birinde yaşamakta olan Bahtiyar hayat ilgili pek çok hayali olan, gülümsemeyi seven ancak yapmayı arzuladığı işlerde başarıyı bir türlü başarılı olamamış biridir. Rıfat Çakar ise tam tersi karanlık işlerde zirvede olan bir isim. İkisinin birbirine çok ama çok benzemesi hayatlarında farklı bir sayfanın da açılmasına zemin hazırlar. Zira mafya babası Rıfat ölünce herkes Bahtiyar’a Rıfat olarak bakmaya başlar.

Dizide Diriliş Ertuğrul’daki başarısıyla adından söz ettiren Hande Subaşı’na Yetkin Dikinciler eşlik edecek. Survivor ve Ütopya’dan tanıdığımız Semih Öztürk de rol alacak. Ekibin çalışmasından memnun olan Muharrem Gürer şunları ifade etti: “Çekim yapılacak olan mekanları özel bir ekiple belirledik. Temposu hiç düşmeyen, seyircinin gülmekten kendini alamayacakları ve şimdiye kadar görülmemiş bir mafya komedi dizisiyle seyircilerin karşısına çıkacağız. ” diyerek dizi hakkında oldukça iddialı sözler sarf etti. Ekim ayında cumartesi günleri Atv ekranlarda olacak. 

Bahtiyar Ölmez Dizisi Oyuncuları

Hande Subaşı

Yetkin Dikinciler

Güven Hokna

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

Semih Öztürk

 

Ali Çatalbaş

 

 Serkan Kuru

 

 Orhan Aydın

Umut Oğuz

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın