Oyuncu Kadrosu

Baraj Ahmet Kimdir? Nehir’in Dolandırdığı Adam

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Baraj bu akşam yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor. Bu yazımızda ise Baraj Ahmet kimdir sorusunun yanıtı sizleri bekliyor.

Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Feyyaz Duman’ın başrolünde yer aldığı MedYapım imzalı Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Baraj yeni sezona 1 Eylül Salı merhaba dedi. Yeni bölümleriyle yola devam edecek olan dizide dikkat çeken karakterlerden biri Ahmet karakteri oldu.baraj ahmet resmi

Baraj dizisinde Ahmet, Nehir’in dolandırdığı adamlardan biridir. Emlakçı olan Ahmet evlenmeyi planladığı Nehir onun bildiği adıyla Selin’in tuzağına düştüğünü anlar ve onu bulup evine baskın yapar. Verdiği takıları, hediyeleri geri isteyen Ahmet ilerleyen bölümlerde de Nehir’in başına büyük bela olacak.

Baraj Ahmet Gerçek Adı Dizileri

Hasan Tolga Pulat’ın senaryosunu kaleme aldığı Baraj dizisinde Ahmet rolüne hayat veren oyuncu Birkan Akyol dur. birkan akyol resmi

“Leyla ile Mecnun”,  “İnsanlık Suçu” dizilerinde rol almış olan oyuncu Baraj dizisinde Nehir’in dolandırdığı adamlardan biri olan Ahmet rolüne hayat vermektedir.

İzmir doğumlu olan oyuncu Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. “Türk Lokumu” ve “Çılgın Kolej” sinema filmleriyle fenomen olan oyuncu Burak Şimşek Menajerlik oyuncusudur.

Birkan Akyol Dizileri ve Filmleri (Baraj Ahmet)

  • Baraj (Ahmet) – 2020
  • İnsanlık Suçu – 2018
  • Türk Lokumu – 2017
  • Çılgın Kolej
  • Leyla ile Mecnun

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu