Oyuncu Kadrosu

Baraj Bahar Kimdir? Gerçek Adı Hayatı

Baraj Bahar kimdir, Baraj Bahar gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide rol almıştır sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Baraj oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Diziye Bahar karakteri dahil oldu. Bakın Baraj Bahar gerçek adı ne!

Baraj Bahar Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Gizem Karaca Baraj Bahar karakteriyle seyirciyle buluşmaktadır. 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncunun anne tarafı Arnavut, baba tarafı Selanik göçmenidir. baraj bahar resmi

Ailesiyle birlikte ABD de yaşamaya başlayan güzel oyuncumuz ilk öğrenimini ABD’ de tamamlamıştır. Daha sonra ise Kanada’ ya taşınan Karaca ailesi bu ülkede yaşamaya başlamışlardır. Kanada’ da da ortaokulu bitirdikten sonra ailecek ülkemize geri dönmüşlerdir.

Aktör Gizem Karaca Resmi

İstanbul Üniversitesi Fransız Dili Ve Edebiyatı bölümü mezunu olan Karaca, 2011 senesinde Miss Turkey ikincisi olmuştur. Gizem Karaca bu başarısından sonra dizilerde oynamaya başlamıştır.

İlk olarak “Eve Düşen Yıldırım” dizisinde başrol olarak oynamıştır daha sonra “Adını Feriha Koydum: Emirin Yolu” dizisinde oynamıştır.Oyuncu Gizem Karaca Resmi

Güzel oyuncunun en beğenilen dizilerinden olan “Güzel Köylü” dizisi ise Türkiye de herkesin Gizem Karaca ismini duymasına vesile olmuştur daha sonra ise içimdeki fırtına dizisinde başrol olarak oynamıştır dizilerin yanı sıra sinema filmlerinde de izlediğimiz Gizem Karaca “Seni Seviyorum Adamım” daha sonra “Ay Lav Yu Tu” ardından “Hürkuş Göklerdeki Kahraman” filmleriyle beyaz perdeye çıkmıştır.Gizem Karaca Resmi

Başarılı oyuncumuz Avrasya ödüllerinde En İyi Kadın Oyuncu dalında aday olmuş ve ödülün sahibi de olmayı başarmıştır. Güzel oyuncu, yeni sezonda Baraj dizisinde Bahar rolüne hayat verecektir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu