Oyuncu Kadrosu

Baraj Dizisi Ekrem Kimdir? Zerrin’in Arkadaşı

Fox Tv Baraj Dizisi Ekrem Kimdir? Zerrin’in Arkadaşı Ekrem hakkında merak edilenleri yazımızda sizler için derledik.

Salı akşamları Fox ekranlarında yayın hayatına başlayana ancak bir süre koronavirüs nedeniyle ara vermek zorunda kalan Baraj dizisi Ekrem karakteri, Zerrin’in arkadaşıdır.

Zerrin’e aşık olan Ekrem, dolandırıcılık yapması konusunda da en büyük yardımcısıdır. Nehir ile birlikte epeyce kişiyi dolandıran bu ikili Nehir gidince zorlanırlar. Ekrem Zerrin için yeni biri bulduğunu söylese de Zerrin için Nehir’in yeri farklıdır.

Baraj Ekrem Gerçek Adı Bilgileri

Tuna Orhan Baraj dizisinde Ekrem karakterine hayat vermektedir. Ocak 1966 yılında Almaya da hayata gözlerini açan Tuna, şu an 53 yaşındadır. Oğlak burçlu olan usta oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümünü okumuştur.tuna orhan resmi

Bakırköy de mezun olduktan sonra tiyatro oyunculuğuna başlayan ama daha sonra Antalya devlet tiyatrosunda görev alan usta oyuncu halan burada görev yapmaktadır. İlk kez kamera karşısına 1992 yılında “Issız Kule” isimli sinema filmi ile bu sektöre giriş yapmıştır.

İlk dizi deneyimi ise 1996 yılında “Gurbetçiler” isimli dizi sayesinde olmuştur. En son rol aldığı “Zengin ve Yoksu”l dizisinde Veli karakterini canlandırmadan önce ise 2019 yılında sinemalarda yayınlanan “Aslı Gibidir” isimli filmde rol almıştı.

Son 10 yıl içinde kendisini popüler kılan en önemli projesi ile “Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz” isimli dizide Servet karakterine hayat vermesi nedeni ile oldukça popüler bir oyuncu haline getirmiştir. Baraj dizisinde rol arkadaşı olan sumru Yavrucuk ile daha önce “Annem” dizisinde karı kocaya hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu