Oyuncu Kadrosu

Baraj Dizisi Kubilay Kimdir? İbrahim’in İşbirlikçisi

Baraj Dizisi Kubilay kimdir, Baraj Dizisi Kubilay gerçek adı ne, hangi dizide ve filmde rol aldı sorusunun yanıtını bulabileceğiniz yazımız sizlerle!

Salı günlerinin sevilen dizisi Fox Tv dizisi Baraj yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Diziye yeni karakterin de dahil olduğu Baraj dizisinde Kubilay karakteri, İbrahim’in işbirlikçisi olarak seyirci karşısına çıktı.

Baraj Dizisi Kubilay, İbrahim ile gizli işleri hakkında konuşurken İstanbullu görünce paniğe kapıldı. İbrahim ise Kubilay’ı sakinleştirip duymadığını duysa bunu kaçmak için kullanacağını söyler. Kubilay bir nebze de olsa rahatlar.

Baraj Dizisi Kubilay Gerçek Adı Dizileri

Burak Şimşek Menajerlik oyuncusu olan Volkan Aktan Baraj Dizisi Kubilay karakterine hayat vermektedir. baraj dizisi kubilay resmi

Son olarak “Bir Yalnızlık Şarkısı” filminde Kaan adlı bir doktora hayat vermiş olan başarılı oyuncu, “Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?” filminde bir bakırcıya hayat vermiştir.volkan aktan resmi

Yeni sezonda Fox Tv dizisi Baraj oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Dizide İbrahim’in işbirlikçisi olan Kubilay karakterine hayat vermektedir.

Volkan Aktan Dizileri ve Filmleri (Baraj Dizisi Kubilay)

  • Baraj (Kubilay) – 2020
  • Bir Yalnızlık Şarkısı (Kaan) – 2020
  • Sabahlar Olmuyor – 2018
  • Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? (Bakırcı) – 2006

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu