Dizi Haberi

Baraj Dizisi Ne Zaman Başlayacak Netleşti!

Fox Tv’nin sevilen dizisi Baraj ekranlara gelen iki bölümü ile heyecan uyandırınca seyircinin en merak ettiği sorulardan bir tanesi Baraj dizisi ne zaman başlayacak sorusu oldu. Bu sorunun cevabı da netlik kazandı. İşte merak edilen o detaylar!

Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük’ün başrolü paylaştığı Med Yapım imzalı Baraj dizisi ekranlara iki bölümü ile gelse de epeyce fan grubu tarafından takip edilmekte. baraj baslama resmi

Son bölümde neler olmuştu dilerseniz öncelikle bu konuyu bir hatırlayalım ardından net tarihi sizlerle paylaşacağız.

Baraj Son Bölümde Neler Oldu?

Nehir barajda bir süre daha kalmaya karar verince Nazım için zor bir süreç de başlar. Nazım’ın söylediği yalan başına bela olmuştur. Tarık da bu durumu kullanıp Nazım’ı iyice çıkmaza sokar. Aradaki sürtüşme sonrasında Nazım kararını verir ve gerçeği Nehir’e anlatmaya karar verir.baraj baslama resmi

Ama durum öyle bir hal alır ki olanları anlatmak hiç de tahmin ettiği kadar kolay olmaz. Tarık ise bu süreçte bir oyun üzerine yakınlaştığı Nehir’den hoşlanmaya başlar. Nehir karşısına çıkan en temiz kızdır ona göre ve o da bu nedenle yavaş yavaş aşk nedir anlamaya başlamıştır.

Tarık bir taraftan bunları yaşarken diğer taraftan da Zahra’nın ilgi odağı halindedir. Fırsatı bulduğu her anda Tarık’a yakın davranan Zahra ilerleyen zamanlarda sıkıntı olacağını sinyalini çoktan verdi. Nazım bu yalan yüzünden iş yerinde de sıkıntı yaşar. Şantiye çalışanlarında eski disiplinli günler şimdiden özlenmiş durumdadır. Bu durum çalışanlarından gözünden kaçmaz ve Nazım Usta’yı eleştirmekten geri durmazlar.

Baraj Dizisi Başlama Tarihi Netlik Kazandı

Baraj dizisi 24 Temmuz’da sete çıkacak. Dizi yaz aylarında ekranlara gelmeye başlayıp yeni sezonda devam edecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu