Oyuncu Kadrosu

Baraj Dizisi Nehir Kim? Güzel Oyuncunun Yeni Dizisi!

Fox Tv ekranlarında 17 Mart Salı ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Baraj dizisi Nehir karakteri dizinin ana karakteri olarak ekranlara gelecek.

Feyyaz Duman’ın Nazım’a hayat verdiği Baraj dizisinde Nehir ve Nazım belli bir süre telefonda yazışacaklar. Birbirlerini tanımak için seçtikleri bu yol sayesinde birbirine daha da bağlanan ikilinin arasında aşk doğacak. Nehir bir gün Nazım’a yüzünü görmek istediğini söyleyecek ama Nazım yüzündeki izden çekinecek.baraj biran damla yilmaz resmi

Aynanın karşısında kendini inceleyen Nazım, ya beni yüzümden dolayı beğenmeyip terk ederse diye korkarken Nehir heyecanla kapıyı açar ve karşısına çıkan Kadir’i Nazım zannedip sarılır. Nazım ise uzaktan olanları izlemek zorunda kalır.

Baraj Dizisi Nehir Gerçek Adı Yaşı

Biran Damla Yılmaz Baraj dizisinde Nehir karakterine hayat verecek. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Canevim” dizisinde başrolde yer alan oyuncunun yeni dizisi de merakla bekleniyor.biran damla yilmaz resmi (1)

1997 doğumlu olan güzel oyuncu, yer aldığı “Kırgın Çiçekler” dizisinde canlandırdığı Eylül ile hafızalara yer eden oyuncunun son olarak yer aldığı dizi “Canevim” dizisi oldu. Dizide baş rolde yer aldı ve Ceylan karakterine hayat verdi. 

Üç sezon boyunca yer aldığı “Kırgın Çiçekler” dizisinde sonra Mahsum Kırmızıgül’ün yönettiği “Mucize 2” filminde yer almıştır. “Yasak” adlı dizi ile ilk kez kamera karşısına geçen oyuncu bu dizide Esma rolüyle ekranlara gelmiştir.

“Çılgın Dershane 4 – Ada” adlı sinema filminden sonra “Beyaz Yalan” dizisinde Nesrin karakteri ile dikkat çekmiştir. Biran Damla Yılmaz’ın boyu ve kilosu ile de ilgili bilgiler verecek olursak; Yılmaz, 55 kg ağırlığında ve 164 cm boyundadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu