Oyuncu Kadrosu

Baraj Dizisi Orhan Abi Kim? Usta Oyuncu!

Fox Tv ekranlarının yeni dizilerinden biri olan Baraj dizisinde Nehir’e akıl veren Orhan Abi karakteri merak uyandırdı. Baraj Orhan Abi kimdir sorusunun yanıtını sizler için derledik.

Biran Damla Yılmaz’ın canlandırdığı Nehir karakterini karşısına alıp:

Gençsin, güzelsin, bırak bu işleri!

diye akıl veren Orhan Abi, Nehir’in üst komşusudur. Genç ve akıllı bir kız olmasına rağmen kendini kullandırma diye akıl veren Orhan Abi’nin sözleri Nehir’i etkiler.

Her şeyi kenara bırakıp ilk defa kendi olduğu kişinin yanına – Nazım’ın yanına- gitmeye karar verir. Nazım’ın kim olduğundan bihaber olan Nehir Orhan Abi’nin sözünü dinleyip geldiği yerde bakalım umduğunu bulacak mı!

Baraj Orhan Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Sait Genay Baraj dizisinde Orhan karakterine hayat vermektedir. Daha önce “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde Asiye’nin babasına hayat veren oyuncu bu dizide de gençlere yol gösteren konuşmalarıyla dikkat çekiyor.sait genay resmi

1953 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncunun burcu balıktır. 1,74 boyunda ve 82 kilodur. sait genay resmiİstanbul Belediye Konservatuvarı mezunu olan oyuncu daha önce Kırık Hayatlar, Şapkadan Babam Çıktı, Kenanda Bir Kuyu, Büyük Günahlar, Ateşli Topraklar, Hırsız Polis, Kaybolan Yıllar, Gurbet Yolcuları, Küçük Adımlar, Kurtlar Vadisi, Hatçe Sosyete, Aliye, Sevmiş Bulundum, Eyvah Halam, Cam Kırıkları, Sakarya Fırat, Diğer Yarım, Mutlu Ol Yeter, Aile İşi, Her Şey Çok Güzel Olacak, Karnaval, Can, Jurnal, Seni Seven Ölsün, Birleşen Gönüller, Senin Hikayen, Devrim Arabaları adlı yapımlarda yer almıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu