Oyuncu Kadrosu

Baraj Dizisi Tarık Kim? Oyuncu Şimdiden Çok Konuşulacak!

Fox Tv’nin yeni dizisi Baraj dizisinde Tarık karakteri dizi daha başlamadan herkesin merak ettikleri arasına girmeyi başardı. Baraj filminin uyarlaması olan Baraj dizisi Tarık karakteri hakkında detaylar sizleri bekliyor!

Biran Damla Yılmaz’ın Nehir karakterine hayat verdiği Baraj dizisinde Tarık, İstanbullu bir gençtir. Nazım, onun resmini Nehir’e gönderir ve Nazım olduğunu söyler. İstanbullu gencin baraj inşaatına gelmeyeceğini planlayan Nazım Usta’nın hayalleri suya düşer.

Çünkü Tarık, bir gün inşaata gelir ve Nehir ile karşılaşır. Hiçbir şey bilmeyen Nehir ona Nazım deyip sarılırken Nazım büyük bir şok yaşar. Çapkın bir genç olan Tarık’ın sonu bakalım ne olacak, izleyip birlikte göreceğiz.

Baraj Dizisi Tarık Gerçek Adı Yaşı

Baraj dizisinde Tarık karakterine hayat veren oyuncu Burak Yörük‘dür. 1995 senesinde Marmara bölgesinin en büyük ili olan İstanbul da hayata gözlerini açan oyuncu ikizler burcudur.burak yoruk resmi (1)

25 yaşında olan Burak Yörük Tv karşısına daha çocukken çıkmayı başarmıştır. Çocukluğundan beri oyuncu olmayı ve kamera karşında kendisini daha mutlu hissettiğini gördüğümüz Burak oyunculuk üzerine eğitimini ise İstanbul da bulunan Beykent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde almıştır.burak yoruk resmi

 

İlk kamera karşısına daha 9 yaşında iken çocuk oyuncu olarak “Biz Boşanıyoruz” adlı dizide “Cancan” karakterini başarı ile canlandırmış ardında bu sektör için kendini geliştiren Burak Yörük ilk kamera deneyiminden yaklaşık 9 sene sonra “20 dakika” adlı dizide “Tayfur” olarak karşımıza çıkmıştı.

Aynı yıl bir başka dizi olan “Ben onu çok sevdim” dizisinde “Aydın menderes” karakterine hayat vermeyi başarmıştır.  2017 yılında vizyona giren 4N1K sinema filminde yine Barış karakterine hayat vererek sinema sektörüne de adım atmıştır. Yakışıklı oyuncu Baraj dizisinde Tarık karakteri ile ekranda olacak. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu