Oyuncu Kadrosu

Baraj Dizisi Zahra Kimdir? Tarık’a Aşık Mı Oldu?

Fox Tv ekranlarının yeni başlayan ve ilk bölümleriyle şimdiden herkesi merakla beklediği diziler arasına girmeyi başaran dizisi Baraj dizisi Zahra karakteriyle çok konuşuldu. Peki baraj Zahra kim? Halil ile boşanacak mı? Tarık ile Halil’i karşı karşıya getirecek olan Zahra karakteri hakkında detayları sizler için derledik.

Baraj dizisinde Zahra, inşaat şirketinin yemekhanesinde çalışan Halil’in eşidir. Güzelliğiyle herkesi etkilemeyi başaran Zahra, şantiyedeki tüm erkeklerin hayran olduğu biridir. Halil’in tüm arkadaşları karısı olan Zahra’ya bakarken Halil ise bu durumdan haberdardır ama ondan vazgeçemez. Zahra’nın ise tek hayali barajdan kurtulmaktır. iman casablanca resmi

Zahra erkeklere kur yapmayı çok sever. Tarık’ı da ilk gördüğü anda beğenir ve evi olduğunu unutup başlar yine kur yapmaya. Bu durumu gören İbrahim, Zahra’ya kızar kızmasına ama İbrahim de Zahra’nın kendisiyle ilgilenmesini ister. Tarık’ı karşısına alan İbrahim, Tarık’ın sözleriyle umduğunu bulamaz.

Baraj Zahra Gerçek Adı Ne? Nereli? Yaşı

1999 yılında dünyaya gelen İman  Casablanca Fox Tv ekranlarında yayınlanan Baraj dizisinde Zahra rolüyle herkesin beğenisini almaktadır.

Fas’ta dünyaya gelen oyuncu 21 yaşındadır. Matematik Mühendisi olan oyuncu dört dil biliyor. (Türkçe, Farsça, Arapça, Fransızca) Annesi Fransızca öğretmeni olan oyuncunun babası da komiserdir. Beş kardeşi vardır.iman casablanca resmi

2018 yılında Türk Hava Yolları’nda kabin memuru olarak çalışmıştır. Aynı yıl katıldığı güzellik yarışması ile yıldızı parlamıştır.

2018 Best Model of The World birincisi olan oyuncu 175 cm boyunda 50 kg ağırlığındadır.

İman Casablanca Rol Aldığı Diziler ve Filmler

 • Uykusuzlar Kulübü – 2019
 • Baraj (Zahra) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Merhaba Herkese Ben daha önce BARAJ dizisine bakmamışım Şimdi bakınca Zehranın kocasına çok
  Acıdım Yazık adama ya Haberi yok karısı ihanet
  Ediyor. Zehrayı görünce sinir oluyorum? Ya bu senin Kocan ya neden ihanet ediyorsun Hemde
  Hasta galiba kekeliyor Hiç Allah ında korkmuyormusun Karı koca arasında sevgi olmalı ihanet. Olmamalı Hiç sevmem böyle şeyleri Bu dizi Örnek vermiyor Ben böyle düşünürem TEŞEKKÜRLER ZEYNEPÇİM CANIM??ELLERİNE VE GÜZEL ❤ YÜREĞİNE SAĞ LIK???

 2. Ben bu Zehraya sinir oluyorum? ya Anladık Güzelsin bu kadarda fazla ama Kocan var ya
  Senin bu ne rahatlik böyle Ayıp be İzleyicelere
  Kötü örnek oluyorsun Kendini. Toparlasan biraz
  Güzel olur Yazık kocana ya hiç kalbin yokmu
  Ya Ayrıl sonra ne istersen. Yap Yada böyle
  Evlisin ya sen sinirlendim iyice???Diziye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu