Oyuncu Kadrosu

Baraj Dizisi Zerrin Kim? Oyunculuk Budur Dedirtti!

Baraj dizisi Zerrin kim, Nehir ile bağlantısı ne diye merak edenler için bu yazımızda sizlere Zerrin hakkında ayrıca Zerrin karakterine hayat veren oyuncu hakkında detayları paylaşacağız.

Fox Tv ekranlarında Salı akşamları ekranlara gelen Baraj dizisinde Nehir’i yetimhaneden alan ve onu büyüten Zerrin, Nehir alımlı bir genç kız olunca onu dolandırıcılık işlerinde kullanır.

Nehir, Zerrin’in zengin olduğu bu süreç içerisinde bir türlü kendi olamamış hep rol değiştirmek zorunda kalmıştır. Bu sebeple sıkılan Nehir, Orhan Abi’nin sözünü dinleyip baraja yani Nazım’ın yanına gitmiştir.

Zerrin ise onun gidişinin ardından bir arayışa geçmiştir ama Nehir kadar kimseyi beğenmez.

Baraj Zerrin Gerçek Adı Ne? Oynadığı Diziler

Sumru Yavrucuk Baraj dizisinde Zerrin karakterine hayat vermektedir. 1961 yılında dünyaya gelen oyuncu 167 cm boyundadır.sumru yavrucuk resmi

Ankara’da dünyaya gelen oyuncu İstanbul Belediyesi Konservatuvarı Şan ve Tiyatro Bölümü mezunudur. Bekar olan oyuncu bir evlat edinmiştir.sumru yavrucuk resmi

İşaret dili konusunda başarılı işlere imza atan oyuncu “No:309”, “Annem”, “Fatmagül’ün Suçu Ne?”, “Acil Aşk Aranıyor”, “Ağır Roman Yeni Dünya”, “Bizim Otel”, “Halk Düşmanı”, “Bahar Dalları”, “Yabancı Damat” gibi pek çok dizide rol almıştır. İlk rol aldığı yapım ise “Önce Canan” adlı dizidir. Film ve diziler dışında usta oyuncu pek çok tiyatro oyununda rol almıştır. Baraj dizisinde kötü bir karaktere hayat veren oyuncuyu izleyenler onu hep iyi rollerde görmeye alışık olduğundan oyunculuk budur yorumlarıyla mutlu etti.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu