Kim Kimdir

Baraj Eylül Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Baraj Eylül kimdir, Fox Tv ekranlarında Salı günleri ekranlara gelen Baraj dizisinde Eylül rolüne hayat veren güzel oyuncu kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Fox Tv’nin sevilen dizisi Baraj yeni bölümde diziye dahil olan Eylül karakteri dikkat çekti. Güzellliği ve oyunculuğu ile merak edilen oyuncu ise bakın kim çıktı!

Baraj Eylül Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Burcu Kirman Baraj dizisinde Eylül karakterine hayat vermektedir. Kemal Ekenel Talent oyuncusu olan Burcu Kirman daha önce Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan yaz dizisi “Bay Yanlış” kadrosunda yer almıştır.baraj eylul resmi

İstanbul doğumlu olan oyuncu Marmara Üniversitesi Pskiyatri Hemşireliği mezunudur. Mezuniyetin ardından oyunculuk eğitimi almıştır. “Çehov Döngüsü” adlı tiyatro oyunuyla dikkat çeken oyuncu dizilerin yeni yüzlerinden biridir.burcu kirman resmi

Kadrosunda Özge Gürel ve Can Yaman’ın olduğu “Bay Yanlış” dizisinde Esra karakteriyle dikkat çeken oyuncu, yeni sezonda Fox Tv ekranlarının bir diğer dizisi olan “Baraj” dizisi oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Güzel oyuncu dizide Eylül karakterine hayat vermektedir.

Burcu Kirman Dizileri ve Filmleri (Baraj Eylül)

  • Baraj (Eylül) – 2020
  • Bay Yanlış (Esra) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu