Oyuncu Kadrosu

Baraj Fulya Kimdir? Tarık’ın Eski Sevgilisi

Baraj Fulya Kimdir? Salı günü Fox Tv ekranlarında yayınlanan Baraj dizisinde sıkça ismini duyduğumuz Tarık’ın eski sevgilisi bakın kim!

Feyyaz Duman, Biran Damla Yılma ve Burak Yörük’ün başrolünü paylaştığı yapımını MFYapım’ın üstlendiği Salı gününün sevilen dizisi Baraj dizisinde Fulya karakterine hayat verecek isim sonunda netleşti.

Baraj dizisinde Fulya kimdir sorusunun yanıtı ile yazımıza başlayacak olursak Fulya, Tarık’ın eski sevgilisidir. Babası Kemal onun Tarık ile sevgili olmasına karşı çıkmış bu nedenle onu şantiyeye göndermiştir.baraj fulya resmi

Fulya benim her şeyim diyen Kemal Bey Tarık ile defalarca karşı karşıya gelmiştir.

Baraj Fulya Gerçek Adı Dizileri Filmleri

İrem Tuncer Baraj dizisinde Fulya rolüne hayat vermektedir. Buket Kahraman Management oyuncusu olan Tuncer,  Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır. irem tuncer resmi

Mahşer-i Cümbüş oyuncusu, Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu daha önce “Beş Para Etmez Varyete” adlı oyunda rol almıştır. “Karaca” reklam filminde rol alan oyuncu Baraj dizisinde tansiyonu yükselten bir karakter olan Fulya rolüyle ekranlara gelecek.

İrem Tuncer Dizileri ve Filmleri (Baraj Fulya)

  • Baraj (Fulya) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu