Kim Kimdir

Baraj Hakan Kimdir? Nazım’ın Arkadaşı

Baraj Hakan kimdir, Fox Tv ekranlarında her Salı yayınlanan Baraj dizisinde Hakan karakteri dikkat çekti. Peki Baraj Hakan kimdir, Nehir ile bağlantısı ne, Nehir’e aşık mı oldu sorularınızın yanıtları yazımızda sizlerle!

Medyapım ve 9 Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Baraj dizisinde Hakan karakteri seyircinin merak ettiği karakterlerden bir tanesi olmayı başardı.

Nehir ile Nazım arasındaki buzlar ne zaman çözülecek derken Nazım’ın arkadaşı Hakan, aaa tesadüfe bak diyerek defalarca Nehir’in karşısına çıkar. Nehir’e bakışları mevzu bahis olunca Nehir yok canım modunda cevap verse de Hakan’ın bakışları neler oluyor dedirtti.

Baraj Hakan Nehir’e Aşık Mı Oldu?

Baraj dizisinde Hakan aslında Nehir’e aşık olmasa da yıllar evvel bir kurşunla hayatından çıkıp giden sevdiği kıza benzediği için onu kendine yakın hissediyor. Nehir’in etrafında bu kadar dolaşması da bundan dolayı.baraj hakan resmi

Ona baktıkça sevdiği kızı hatırlayan Hakan’ın bakışları Zerrin’in kuşkucu hallerinden payını alır. Zerrin bunu dillendirince Nehir de adamın bakışlarına dikkat kesilir.baraj hakan kimdir resmi

Başta Nazım’ın arkadaşı adam dese de Hakan belli ki eski sevdiğinin neredeyse ikizi gibi olan Nehir’i adım adım takip eder ve kendisinden etkilenmesi için çabalar. Nehir de bu ilginin farkına varır.

Baraj Hakan ile Nehir’in Bağlantısı Ne?

Nehir, Hakan’ın vefat eden eski sevgilisine benzemektedir. Bu nedenle Nehir’e ilgi duymaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu