Oyuncu Kadrosu

Baraj İbrahim Kimdir? Zahra’ya Aşkı Başına İş Açacak!

Fox Tv’nin Baraj dizisinde İbrahim ve Zahra’nın arasında yaşananlar sonrasında gözler İbrahim karakterine çevrildi. Peki baraj İbrahim kimdir? Baraj İbrahim’in gerçek adı ne? Yanıtları sizler için derledik.

Baraj dizisinde aşçı Halil’in karısı Zahra’ya aşık olan İbrahim bu sevgisini Halil’in bilmesini istemese de kendini Zahra’ya bakmaktan bir türlü alamaz. Zahra da ona cilve yapar ta ki namı değer İstanbullu yani Tarık gelene kadar. Zahra’nın Tarık’a olan ilgisine sinir olan İbrahim Tarık ile de laf dalaşına girer. Zahra’ya da ondan hoşlandığını itiraf eder. İlerleyen bölümlerde İbrahim’in bu ilgisi başına iş açacak.

Baraj İbrahim Gerçek Adı Hayatı Merak Edilenler

Batuhan Yüzgüleç Baraj dizisinde İbrahim karakterine hayat vermektedir. Nazım’ın çalışanlarından biri olan İbrahim, Halil ile evli olmasına rağmen Zahra’nın peşini bırakmaz. Baraj dizisi İbrahim karakteriyle dikkat çeken Batuhan Yüzgüleç kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Sorularının yanıtlarıyla devam edelim.

Batuhan Yüzgüleç Kimdir? Hangi Dizide Rol Aldı?

Asıl adı Batuhan Bozkurt Yüzgüleç olan oyuncu 1995 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul’da doğan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. batuhan yuzgulec resmi

Erkan Koçak Köstendil’in yönetmen koltuğunda oturduğu “Suma” adlı sinema filminde öyle iyi bir oyunculuk sergiledi ki ödül sahibi oldu. Bu film ile dikkat çeken oyuncu daha sonra Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Bizim Hikaye” dizisinde rol almıştır.batuhan yuzgulec resmi

Daha sonra kadrosunda erkan Koçak Köstendil’in yer aldığı “Çukur” dizisinde rol alan oyuncu Baraj dizisinde İbrahim rolüyle de büyük beğeni almaya devam ediyor.

Batuhan Yüzgüleç Oynadığı Diziler ve Filmler

  • Suma – 2017
  • Bizim Hikaye – 2018
  • Çukur (Emre) – 2019
  • Baraj (İbrahim) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu