Oyuncu Kadrosu

Baraj Nermin Kimdir? Nazım’ın Eski Karısı Neden Geldi?

Baraj Nermin Kimdir, Baraj Nermin gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, Baraj Nermin neden geldi sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Fox Tv ekranlarında her Salı yayınlanan kadrosunda Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman ve Burak Yörük’ün yer aldığı Baraj dizisinde Nermin, Feyyaz Duman’ın canlandırdığı Nazım Usta karakterinin eşidir.

Nazım, Nermin ile evliyken Nermin başkasıyla onu aldatıp çekip gitmiştir. Yıllar sonra geri dönen Nermin, kızımıza acı diyerek Nazım’ın evine sığınır.baraj nermin resmi

Nazım mecburen kabul etse de Nermin aslında kızını koz olarak kullanıp geri dönmeye niyetlidir. Ancak Nazım için yaşananlar unutulmamıştır.

Baraj Nermin Gerçek Adı Yaşı Dizileri Filmleri

Nezaket Erden Baraj Nermin rolüyle seyirciyle buluşmaktadır. Yanındaki küçük kıza yani Ayşe’ye ise çocuk oyuncu Hira Su Yıldız hayat vermektedir. nezaket erden resmi

1990 yılında Mersin’de dünyaya gelen Nezaket Erden, Kadir Has Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır. Galatasaray Üniversitesi Felsefe Bölümünü kazanmış olan oyuncu aynı anda Akademi 35, 5 Sanat Evi’nde burslu olarak oyunculuk eğitimini almıştır.

Tiyatro oyunlarıyla adını duyuran güzel oyuncu Tiyatro Hemhal’in kurucularından biridir.

Nezaket Erden Kaç Yaşında? (Baraj Nermin)

30 yaşındadır.

Nezaket Erden Nereli? (Baraj Nermin)

Mersin doğumludur.

Nezaket Erden Dizileri ve Filmleri (Baraj Nermin)

  • Baraj (Nermin) – 2020
  • İnsanlar İkiye Ayrılır (Tilbe) – 2020
  • Nasipse Adayız (Pınar Hemşire) – 2020
  • İklim Değişimi (İklim) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu