Dizi Haberi

Barbaros Dizisi Çekimleri Başladı! Barbaros Dizisi Ne Zaman Başlayacak

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Barbaros Çekimleri başladı

31 Mart 2021 tarihinde Barbaros Dizisi Çekimleri Başladı. Barbaros Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Baş rollerinde Engin Altan Düzyatan ile Ulaş Tuna Astepe’nin yer alacağı Oruç Reis’in hailesini anlatacak olan Es filim imzalı dizinin çekimleri 31 Mart Çarşamba günü başladı. Peki Barbaros Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi kanal da yayınlanacak? Detaylar haberimiz de sizleri bekliyor.

Dizi geçmişi canlandıracağı için özel bir köy ve özel bir gemi inşa edildi. Teknolojinin de yardımı ile 1470 ile 1474 yılları arasında yaşayan Oruç Reis’in hikayesini konu olacak. Eski zamanların teknolojisi ile yapılan gemilere şekil itibari ile benzeyen gemi uzun uğraş sonucunda yapıldı.

Engin Altan bu projeye ayrı bir önem veriyor. Daha önce baş rol teklifi her ne kadar Çağatay Ulusoy’a gitse de Çağatay hazırlıkları tam olarka bitmeyen ve uzun süren projeden kendi isteği ile çekilmesi sonucu baş rol Engin Altan Düz Yatan’a verilmiştir.

Barbaros Dizisi Çekimleri için yapılan gemi

İlerleyen Günler de kadroya Ulaş Tuna Astepe’nin de dahil olduğu basına sızdı. Çekimleri bugün itibari le başlayan Barbaros dizine her geçen gün yeni isimlerin dahil olduğu haberleri kulamıza gelmekte. İşte kadroda olması beklenen Engin ve Ulaş dışlında ki isimler; Alperen Duymaz (Barbaros Hayrettin Paşa), Engin Altan Düz Yaran (Oruç Reis), Erhan Ünlütürk, Pınar Deniz, Ulaş Aslantepe (Hızır Reis), Belçim Bilgin isimleri geçmekte. Barbaros Oyuncuları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Çekimlerde özel efektler de kullanılacak diziler de denizler de savaş sahneleri için özel çekim ve efektlerin kullanılacağı, son teknolojinin kullanılacağı kulamıza gelen bilgiler arasında. Hem Engin hem de Ulaş’ın aynı kadroda yer alacak olması oldukça heyecan verici.

Barbaros Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

31 Mart 2021 tarihinde tam kadro çekimlere başlayan Es filim imzalı Barbaros Hayrettin Paşa’nın Akdeniz de yaşadığı mücadeleyi konu alan dizi TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Barbaros Dizisi Ne zaman yayınlanacak yazı görseli

Barbaros Dizisi Ne Zaman Başlayacak diye oldukça merak edenler için maalesef yakında zamanda başlamayacağını, dizi eski zamanları anlatacağı için montaj aşamasının uzun zaman alacağı için 2021 Nisan ayı içerisinde başlaması Mayıs ayında sezon finaline gitmesi bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu