Barbaros Dizisi Oyuncuları TRT 1’in Yeni Dizisi

TRT 1 ekranlarında yeni bir günlük dizi daha başlıyor! Barbaros dizisi izleyici karşısına çıkmaya hazırlanırken dizinin oyuncuları da merak konusu. İşte merak edilen Barbaros dizisi oyuncuları.

Gold Film şirketinin TRT 1 için hazırladığı günlük dizi olan Barbaros dizisi ekranlara gelmek için gün sayıyor. barbaros dizisi resmi - Barbaros Dizisi Oyuncuları TRT 1'in Yeni DizisiDizinin cast çalışmaları devam ederken dizinin netleşen oyuncuları da seyircinin odak noktası. İşte o oyuncular ve gerçek hayatları.

TRT 1 Barbaros Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin cast çalışmaları devam ertiiği şu günlerde oyuncu kadrosu şimdilik şu şekilde:

  • Sinem Kobal

The Protector 3. ve 4. sezonda başrol oyuncusu olacak oyuncu, 14 Ağustos 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. İnşaat mühendisi bir baba ve ev hanımı bir annenin kızıdır. Ailesi Rize’nin Hemşin ilçesinden İstanbul’a gelmiştir. Evin tek kızı olan Sinem Kobal’ın bir de erkek kardeşi vardır. Başrol oyuncusu olduğu “Selena” dizisinde kardeşi de Atacan Baybars’a can vermiştir. Henüz dört yaşında iken bale konusunda eğitim alan ünlü oyuncu, İSTEK Vakfı Özel Acıbadem Lisesi mezunudur.sinem kobal resmi5 - Barbaros Dizisi Oyuncuları TRT 1'in Yeni DizisiSpor konusunda da iddialı olan oyuncu voleybol, step gibi konularda okulundan derece ile ayrılmıştır. Latin dansları ve Aikido gibi konularda ise eğitmenlik yapan Sinem Kobal, Dormen Tiyatrosu’nda tiyatro konusunda eğitim almıştır. “Dadı” dizisinde rol aldığında henüz liseye yeni başlayan bir öğrenci olan Sinem Kobal, Uygur Tiyatrosu’nda da deneyim kazanmıştır. Üniversite olarak ise Beykent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünü başarı ile bitirmiştir.sinem kobal resmi - Barbaros Dizisi Oyuncuları TRT 1'in Yeni Dizisi“Selena” dizisindeki usta oyunculuğu ile yılın En Sevilen  Türk Kadın Oyuncusu olarak adını bir kez daha duyurmuştur. 2003 senesinde Star Tv’nin meşhur dizilerinden olan “Hürrem Sultan”‘da Ayşe’yi canlandırmıştır. 2010 senesinde Kanal D’nin “Küçük Sırlar” adlı dizisinde Su ile rol aldığı diziler listesine bir yenisini daha ekleyen oyuncu, aynı sene “Romantik Komedi” adlı sinema yapımında Didem’i canlandırmıştır. 2016 yılında Kenan İmirzalıoğlu ile nikah masasına oturdu. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Yüzyüze” dizisinde başrolde yer almıştı. 

  • Ekin Mert Daymaz

Ağlama Anne dizisinde Alev’in kızı olan Zeynep’e aşık olan Mert’e hayat vermiş olan Ekin Mert Daymaz, 1990 yılında dünyaya gelmiş.Hollanda doğumlu olan oyuncu çocukluk yıllarını İstanbul’da geçirmiş. Spora ilgili olan oyuncu liseden sonra basketbol konusunda kendini yetiştirme kararı almış ve Haliç Üniversitesi Antrenörlük ve Fitness Bölümünden mezun olmuştur. 2013 Best Model of The World’de 3. olan oyuncu bu yarışmanın akabinde oyunculuk üzerine eğitim almıştır.yıllar sonra ekin mert daymaz resmi - Barbaros Dizisi Oyuncuları TRT 1'in Yeni Dizisi2014 senesinde ekranların sevilen dizilerinden Not Defteri dizisinde Egemen’e hayat vermiştir. 1,84 cm boyunda olan genç oyuncunun kilosu ise 76 kg dır. Genç oyuncunun sevgilisi ise stil danışmanı olan 34 yaşındaki Eliz Sakuçoğlu. Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM