Oyuncu Kadrosu

Barbaroslar Dizisi Hızır Reis Kimdir? Gerçek Adı

Barbaroslar dizisi Hızır Reis rolüyle bakın kimi izleyeceğiz! İşte TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Barbaroslar dizisinin Hızır Reis!i hakkında merak edilenler!

TRT 1 ‘in yeni sezon dizisi Barbaroslar dizisinde Hızır Reis rolüyle ekranlara gelecek oyuncu hakkında merak edilenler sizlerle!

Barbaroslar dizisi Hızır Reis Gerçek Adı Dizileri

Ulaş Tuna Astepe Barbaroslar dizisi Hızır Reis rolüyle ekran macerasına devam ediyor! “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde Tahir rolüyle büyük bir başarı elde eden oyuncunun yeni dizi tercihi da hayranlarından tam not aldı.barbaroslar dizisi hizir reis resmi

1988 senesinde Kocaeli’de dünyaya gözlerini açan oyuncu, özellikle “Karadayı” dizisinde canlandırdığı Orhan karakteri ile tanınmıştır.

Star Tv ekranlarından yayınlanmış olan “Rüya” dizisinde büyük beğeni almış ve başrolde yer almış olan oyuncu, asıl çıkışını “Sen Anlat Karadeniz” dizisi Tahir rolüyle yapmıştır.

 Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan başarılı oyuncu, 2012 senesinde ilk deneyim sahibi olduğu dizi olan “Karadayı” dizisi için kamera karşısına geçmiştir. ulaş tuna astepe resmi“Analar Ve Anneler” adlı dizide de rol almış olan oyuncu 2016 senesinde ise “Körfez” adlı sinema filminde rol almıştır.

Barbaroslar Dizisi Hızır Reis Boyu

Başarılı oyuncunun boyu 1,89

Barbaroslar Dizisi Hızır Reis Yaşı

33 yaşındadır.

Barbaroslar Dizisi Hızır Reis Nereli?

Kocaeli doğumludur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu