Oyuncu Kadrosu

Barbaroslar Kemal Reis Rolüyle Bakın Kim Kadroda!

Barbaroslar Kemal Reis rolüyle bakın hangi usta isim kadroya dahil oldu! TRT 1 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Kemal Reis hakkında detaylar sizlerle!

Es Filmin yapımcılığını üstlendiği Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dkinciler gibi usta isimleri kadrosunda barındıran Barbaroslar dizisinde tarihin önemli denizcilerinden biri olan Kemal Reis karakteri diziye dahil oldu.

barbaroslar kemal reis resmiBakın Barbaroslar Kemal Reis rolüyle izleyeceğimiz usta isim kim!

Barbaroslar Kemal Reis Gerçek Adı Dizileri

Bülent Alkış Barbaroslar dizisinde Kemal Reis karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Evlilik Hakkında Her Şey” dizisinde izlediğimiz usta isim Barbaroslar dizisiyle kariyerine devam ediyor.bulent alkis resmi

1974 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncu, “İsimsizler” dizisinde Dayı rolüyle hafızalara yer etmiştir. 9 Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Alkış, “Aynalı Tahir” dizisinde de rol almıştır.

“4N1K” dizisinde okul müdürü olarak izlediğimiz usta oyuncu, “Son Nefesime Kadar” dizisinde Cihangir rolüyle ekranlara gelmiştir. “Uyanış Büyük Selçuklu” dizisinde Ömer Hayyam karakterine hayat vermiş olan oyuncu Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Kemal Reis karakterine hayat vermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu