Survivor

Barış ile Gizem Aynı Dizide Oynadı mı? [Survivor 2020]

Survivor Barış ile Gizem aynı dizide rol aldıkları duyulunca gündeme bomba gibi düştü diyebilirim. Dikkat ederseniz gönüllüler takımında Barış Gizem ve Evrim ile iyi anlaştıklarını görmüştük. Bunun bir nedeni de bugün ortaya çıktı.Barış ile Gizem Aynı Dizide Oynadı mı

Bildiğiniz üzere Barış Murat Yağcı oyuncu ve kariyer basamaklarını bir bir tırmanan isimlerden. Gizem ise Barış’a göre daha geriden gelse de oyunculuk kariyeri olan birisi.

Bugün basına her iki oyuncu da aynı dizide rol aldığını duyanlar oldukça şaşırdılar. İkilinin zamanında bir dizide beraber rol almışlar. İşte o merak edilen dizi.

Barış İle Gizem Hangi dizide oynadı?

Barış Murat bildiğiniz üzere modellik yaparken oyunculuğa geçmişti. Oyunculuk basamaklarını tırmanırken, Survivor 2020 kadrosuna aynı takım arkadaşı ile birlikte oynamışlar.

Barış İle Gizem Hangi dizide oynadı

Barış ve Gizem Fox TV ekranlarında 3 Temmuz 2014 yılında başlayan ve 57 bölümünde final yapan dizide Barış ve Gizem aynı dizinin oyuncu kadrosuna yer almış. Tabi dizinin ilk oyuncu kadrosu içinde olmayan ama zamanla kadroya dahil olan isimlerden diyebilirim.

Survivor Barış İle Gizem’in Oynadığı Dizinin Videosu

Fox TV ekranlarında 57 bölümünde final yapan Kocamın ailesi isimli dizde Gizem ve Barış’ın oynadığı dizden bir an ile sizleri baş başa bırakıyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu