Oyuncu Kadrosu

Baş Belası Betül Kimdir? İpek’in Yardımcısı

Baş Belası Betül kimdir, Baş Belası Betül gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizilerde rol aldı diyenler bu yazımızı sakın kaçırmayın!

Atv ekranlarında her Pazar yayınlanan başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in yer aldığı Baş Belası dizisinde Betül, İrem’in evdeki yardımcısıdır. Hem Görkem’e ablalık yapar hem de evde yemek ve temizlik işleriyle ilgilenir.

bas belasi betul resmiHayat dolu bir kız olan Betül’ün annesi ve babası vefat ettiği için, Betül de kardeşini okutabilmek için çalışma hayatına genç yaşta atılmıştır. Hayatına dair bu detayları bilen İpek de ona göre davranır.

Baş Belası Betül Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Ergül Miray Şahin Baş Belası dizisinde Betül karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Sol Yanım” dizisinde Pınar rolüyle ekranlara gelmiş olan oyuncu, “Vuslat” dizisinde Polis memuru Yağmur karakterine hayat vermiştir. Nalan Yıldırım Menajerlik oyuncusudur.ergul miray sahin resmi

TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Yalaza” dizisinde kapalı bir bayana hayat vermiş olan oyuncu, “Vuslat” dizisinde de otuz yaşlarında bir polise hayat vermiştir.

Ergül Miray Şahin, 1 Ocak 1999 tarihinde Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde hayata gözlerini açmıştır. Henüz 21 yaşında olan güzel oyuncu, 2019 yılında “Dengi Dengine” dizisinde Elif karakterine hayat vermişti. Tabi öncesinde “Yalaza” dizisinde rol alan güzel oyuncu, ilk defa kamera karşısına 2006 yılında “Sev Kardeşim” isimli dizi ile geçmiştir.

Popüler olmasında 2011 yılında rol aldığı “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Zeliha karakteri kariyerinde önemli bir yere sahiptir. “Sol Yanım” dizisinde Pınar rolüne hayat veren güzel oyuncu Baş Belası dizisinde Betül rolüyle de seyirciden tam not almakta.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu