Oyuncu Kadrosu

Baş Belası Dizisi Nermin Kimdir? Şahin’in Yardımcısı

Atv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Baş Belası  dizisi Nermin kimdir sorusu sıkça sorulmakta. Bakın Baş Belası dizisinde Nermin olarak izlediğimiz güzel oyuncu kim!

ARC Film yapımı başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in rol aldığı Baş Belası dizisinde Nermin, Seçkin Özdemir’in canlandırdığı Şahin Başkomiserin yardımcısıdır. Şahin’de çok şey öğrenmiş ve öğrenmeye de devam ediyordur.bas belasi nermin resmi

Onun azmine hayrandır. İpek’in hayatlarına girmesiyle onun da zekasına hayran kalmış, ondan da çok şey öğrenmiştir. Doruk’un ona ilgisinin farkındadır ama iş onun için her şeyin önündedir.

Baş Belası Dizisi Nermin Gerçek Adı Bilgileri

Buçe Buse Kahraman Baş Belası dizisinde Nermin karakterine hayat vermektedir. “Yasak Elma” dizisinin Lila’sı olarak izlediğimiz oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Buçe Buse Kahraman Kimdir 

1996 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir.  Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Cem Tatlıtuğ menajerliğin oyuncusu olan Buçe Buse Kahraman, ilk defa kamera karşısına 2017 yılında “Kütü Çocuk” isimli sinema filmiyle  çıkmıştır.buce buse kahraman resmi

İlk defa 2018 yılında “Çarpışma” dizisinde canlandırdığı karakter ile dizi sektörüne adım adan Buçe Buse Kahraman 2019 yılında “Yasak Elma” dizisndeki Lila karakteri ile popüler bir oyuncu olmuştur.

Son olarak TRT 1 dizisi “Uyanış Büyük Selçuklu” dizisinde Livya karakteerini canlandırmış olan oyuncu Baş Belası Nermin rolüyle de büyük beğeni almakta.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu