Oyuncu Kadrosu

Baş Belası Mehmet Kimdir? Şahin’in Müdürü

Baş Belası Mehmet kimdir, Baş Belası Mehmet gerçek adı ne, kaç yaşında, en son hangi dizide oynadı diyenler için hazırlanan bu yazımızda tüm bu sorularınızın ayrıca daha da fazlasının yanıtı sizleri bekliyor!

İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in başrolünde yer aldığı Baş Belası dizisinde Mehmet, Şahin’in çalıştığı büronun müdürüdür. Şahin’in yaşadıklarını çok iyi bilen Mehmet, ona babacan tavırlarla ders verir.

bas belasi mehmet resmiŞahin’in olaylara agresif yaklaşmasını da örtbas edip onu da uyarır. Yener’in Şahin’i zor duruma düşürme isteğinin farkındadır.

Baş Belası Mehmet Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Bülent Düzgünoğlu Baş Belası dizisinde Mehmet Yağcı karakterine hayat vermektedir. Son olarak  Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Şeref Sözü” dizisinde Sefer karakterine hayat vermiştir.

27 Mart 1973 tarihinde dünyaya gelen oyuncu “Halef”, “Unutursam Fısılda”, “Murtaza” gibi yapımlarda rol almıştır. bulent duzgunoglu resmi

Son olarak “Her Yerde Sen” dizisinde Semih rolüyle dikkat çeken oyuncu “Vatanım Sensin” dizisinde Fevzi Paşa karakterine hayat vermiştir.

“Kırgın Çiçekler” dizisinde Yavuz rolüyle büyük beğeni alan oyuncu “Adı Efsane” dizisinde Seyfi rolünü canlandırmıştır. “Şeref Sözü” dizisinde Sefer karakteriyle ekranlara gelmiş olan oyuncu Baş Belası dizisinde Mehmet rolüyle kariyerine devam etmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu