Oyuncu Kadrosu

Baş Belası Şahin Kimdir? [Şahin Başkomiser]

Baş Belası Şahin Kim? Hangi oyuncu Baş Belası Başkomiser Şahin karakterine hayat veriyor? Şahin’in amacı ne? Kardeşinin katillerini bulabilecek mi? Baş Belası dizisi Başkomiser Şahin karakterini canlandıran oyuncu daha önce hangi projeler de yer aldı? İşte tüm bu soruların cevaplarını bu yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

20 Haziran 2021 tarihinden ATV ekranlarında başlayan Baş Belası dizisinde hikaye normal yaz dizilerin aksine aksiyon dolu sahneleri, sırlı olaylar ve çözülemeyen bir suç şebekesinin varlığı ile diğer yaz dizilerinden bariz bir şekilde ayrılıyor.

Baş Belası Başkomiser Şahin Kimdir - Seçkin Özdemir
Baş Belası Başkomiser Şahin Kimdir – Seçkin Özdemir Resmi

Atv ekranlarında geçtiğimiz hafta başlayan ve yapımcılığını Arc yapım  tarafında üstlenilen, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un yer aldığı, Oksar Özel Çetiner ve Ramazan Demirli’nin kaleme aldığı Baş Belası Şahin komiser karakterini canlandıran oyuncu ve bilgileri alt kısımda sizleri bekliyor.

Baş Belası Şahin Kimdir

20 Haziran Pazar günü ATV ekranlarında başlayan dizide Başkomiser Şahin Kara karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Şeçkin Özdemir’in En son Kuruluş Osman dizisinde Kladius karakterini canlandırmıştır.

Şeçkin Özdemir; 25 Ağustos 1981 yılında Sinop ilinde dünyaya gelmiştir. Şu an 40 yaşında olan Özdemir, yakın zamanda Kanal D ekranlarında yayınlan “Hizmetçiler” dizisinde “Yiğit” rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Baş Belası Şahin Kimdir - Seçkin Özdemir
Baş Belası Şahin Kimdir – Seçkin Özdemir Resmi

Star TV ekranlarında yayınlanan “Ateşböceği” dizisinde hayat verdiği karakter ile yıldızı parlayan başarılı oyuncu kariyer basamaklarını birer birer değil üçer, beşer tırmanmıştır. 1981 yılında Sinop’ta dünyaya gelen başarılı oyuncu, “Kiralık Aşk” dizisinde “Pamir” rolünü canlandırmıştır.

Kocaeli Üniversitesi İktisat Bölümünden mezunu Seçkin Özdemir, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro Bölümünde eğitim görmüştür. 2008 yılında “Yaban Gülü” adlı dizide rol alan oyuncu, 2012 yılında “Al Yazmalım” dizisinde “İlyas” rolünü canlandırmıştır.

2011 yılında “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde “Leo” karakterine hayat veren Özdemir, “Bir Aşk Hikayesi” dizisinde baş rolde kendisini göstermiştir. Geçtiğimiz yılları da Tehlikeli Karım dizisinde yine baş rolde yer almıştır. 

2020-2021 sezonunda ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Kladius karakterini oldukça başarılı şekilde hayat vermiştir. Şimdi Baş Belası Şahin Başkomiser karakterini canlandırmaya başlamıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Baş belaslı dizisinde çok yaşlı görünüyor özellikle sakalları yaşlı görsetiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu