Oyuncu Kadrosu

Baş Belası Simge Kimdir? Gerçek İsmi Oynadığı Diziler

Baş Belası Simge kimdir, Baş Belası Simge gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide oynadı sorularının yanıtlarını bulabileceğiniz yazımız sizlerle!

ARC Film yapımı İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in başrolünü paylaştığı Atv dizisi Baş Belası’nda Kadir’in arkasındaki isimler de tek tek belli oluyor. İpek’i karşısında gören Simge, Kadir’e deşifre olduğu haberini verip kaçmasını istemiştir. Simge suç örgütünde önemli bir pozisyondadır. İpek Şain ile birlikte bakalım Simge’nin gerçek yüzünü ne zaman ortaya çıkarabilecek izleyip göreceğiz.

Baş Belası Simge Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Gözde Kocaoğlu Baş Belası dizisinde Simge karakterine hayat vermektedir. “Babil” dizisinde Demet rolüyle izlediğimiz başarılı oyuncu Baş Belası dizisinde de dikkat çekmekte.gozde kocaoglu resmi

Asıl adı Gözde Melike Kocaoğlu Yağmur’dur. Kendisinin iki ismi, bir de evlendikten sonra eşinin soy adını alınca bu denli uzun bir isme sahip olmuştur.

3 Şubat 1986   tarihinde İzmir ilinde hayata gözlerini açmıştır. Aslen İzmirli olan güzel oyuncu şu an 35 yaşındadır. Oyunculuğa merakı ise kendisi gibi oyuncu olan abisi Rıza Kocaoğlu’ndan etkilenmesiyle olmuştur. “Babil” dizisinde Demet rolüyle izlediğimiz güzel oyuncu Baş Belası dizisiyle kariyerine devam etmektedir. bas belasi simge resmi

Gözde Melike Kocaoğlu Yağmur, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Koç burcu olan ve aslen İzmirli olan güzel oyuncunun abisi de kendi gibi oyuncu olan Rıza Kocaoğlu’dur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu