Oyuncu Kadrosu

Baş Belası Yener Kimdir? Emniyet Müdür Yardımcısı

Baş Belası Yener kimdir, Baş Belası Yener gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide oynadı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Baş Belası dizisinde Yener Yılmaz, Emniyet Müdür Yardımcısıdır. Mesleğini kötüye kullanan Yener, şantaj şebekesi için çalışmaktadır. Ancak bu gerçek henüz ortaya çıkmamıştır.

bas belasi yener resmiŞahin’in kardeşinin öldürülmesinin ardından Şahin bu olayın peşini bırakmaz. Şebekeyi deşifre etmek için çabalayan Şahin’in karşısında en büyük engel Yener olmuştur. Bulduğu her fırsatta Şahin’i görevinden uzaklaştırmak istemiştir. Yoksa kendi foyası ortaya çıkacaktır.

Baş Belası Yener Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Taner Rumeli Baş Belası dizisinde Yener karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Sol Yanım” dizisinde Onur rolüne hayat vermiş olan oyuncu, kadrosunda Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in olduğu “Afilli Aşk” dizisinde Burcu Özberk’in canlandırdığı Ayşe karakterinin abisi Rıza rolüne hayat vermiştir.taner rumeli resmi

8 Nisan 1985 tarihinde Ankara’da doğan Taner Rumeli, şu an 41 yaşındadır. Boğa Burcu olan Taner Rumeli, oyunculuk üzerine eğitimini ise yine Ankara’da bulunan Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünde almıştır.

Mezun olduktan sonra tiyatro sahnelerinde kendisini göstermiştir. 2000 yılında yayınlanan “Bizim Evin Halleri” isimli dizi ile bu sektöre ilk adımını atmıştır.

“Kalbimin Sultanı” isimli dizide Musa Ağa karakterini canlandırmış olan oyuncu “Afilli Aşk” dizisiyle kariyerine devam etti. Dizide Rıza rolüne hayat vermiş olan oyuncu, “Sol Yanım” dizisinde Onur karakteriyle ekranlara geldi. Baş Belası Yener rolüyle de kariyerine devam etmektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu