Baş Tacım

Baş Tacım 10. Bölüm Özeti (2 Temmuz Cuma) Gelin Evden Çıkar!

Baş Tacım 10. bölüm özeti 2 Temmuz Cuma. Manav ile Arçu’yu bir araya getirmek için büyükler devereye gidecek Manav2ın dayısı Arçu’yu yalandan tehdit edecek. Arçu bunun üzerine Manav’ın evine gitmek zorunda kalacak. Detaylar Baş Tacım 10. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım Final Bölümde Neler Olacak bilgi almak için tıklayınız.

=> Baş Tacım Tüm Oyuncuları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 10. Bölüm Özeti)

  • Arçana ile Manav aynı trene tesadüf eseri binecek
  • Manav Arçana ile konuşmak istese de Arçu onunla konuşmayacak
  • Sulochana dul kalan kızlara yaşlı erkeklerin talip olduğunu öğrenecek
  • Manav’ın dayısı Arçana’yı korkutacak
  • Arçana Manav’ın evine gidecek

Detaylar Baş Tacım 10. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

=> Baş Tacım Oyuncuları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Baş Tacım 10. Bölüm Özeti

Baş Tacım 10 Bölüm Özeti; Manav ile Arçana arasında ki mesafe açılırken, Arçana ile Manav’ı yine büyüklerin yaptığı plan birleştirecek. Manav’ın dayısı araya girip hukuki yollarla gelini Arçana’ya alıp eve getirebileceğini söyleyecek. Bunun üzerine Arçana ailesinden ayrılacak.

Baş Tacım 10. Bölüm Özeti - (2 Temmuz Cuma Baş Tacım Özeti)

Kanal 7 ile bölümleri eşitlemek için 9 bölümde olanları kısaca anlattık. 11. bölüm de yeni olaylar anlatılacak.

Solu (Arçana’nın annesi) her ne kadar kızını Savitha’nın evine Manav’ın karısı olarak götürmek istemese de dul kalması halinde babası yaşında ki insanların istemeye geleceğini duyması tüm dengeleri alt üst edecek. Savitha eve gelen Arçu’nun çantasını karıştırıp tüm altınlarını çalacak.

Manav’ın dayısı eve müjdeli haberle gelir. Artık Sulochana’nın da inadı kırıldığını söyler. Savitha ise düğünden olur olmadık laf edip ailesini küçük düşüren Sulochana’dan intikam almak için kızı Arçu’ya eziyet etmeyi şimdiden planlar.

Arçana baba evinden göz yaşlar eşliğinden ayrılır. Manav’ın annesi Savitha, gelin gelir gelmez çantasında ki altınları çalar. Arçu bunu fark edince, çevrede hırsız olduğunu, çalınmaması için aldığını söyler. Arçu ile Manav ilk gecesinden her ikisi de yer yatağı yapıp, ayrı yataklar da uyurlar.

Devamı Baş Tacım 11. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 10. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 10 Bölüm Fragmanı

2 Temmuz Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 10 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

    1. aslında kalan 7 ile uyumlu olmak için 9 bölümde olanları kısaca anlatmak istedim. Sanırım başarılı olamadım. Bugün yeni bölüm yazınca sorun çözülecektir. Kusura bakmayın. aslında olay benden değil, kanal 7 bölümlerinin süresini devamlı değiştirmesinden kaynaklı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu