Baş Tacım

Baş Tacım 103 Bölüm Özeti (11 Ekim Pazartesi) Arçana Savita’nın Evinde!

Baş Tacım 103 bölüm özeti 11 Ekim Pazartesi günü ekrana gelecek bu bölümde Savita’nın evinde düdüklü tencere patlayacak. Arçu Savita’nın evine yerleşecek! Kouları ön plana çıkacak. Detaylar Baş Tacım 103. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 103 Bölüm Özeti)

 • Savita holi kutlamasında Manav’ı tanır
 • Savita ağzına gelenleri bir bir söyler
 • Manav ve Arçu orayı terk eder
 • Savita evinden yemek yaparken düdüklü patlar
 • Doktor, Savita’nın bakımsız kaldığını söyler
 • Arçana Savita’nın evine yerleşir
 • Savita Arçu’ya eziyet etmeye başlar
 • Manav ve Arçana bir olup Savita’nın karşısında dururlar
 • Acit, kumardan kaybettiği paranın bir kısmını kurtarır

Detaylar Baş Tacım 103 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 91 Bölüm Özeti; Bölüm Savita’nın bazı komşuları konuşması ile başlar. Komşuları onunla bayramlaşmak, yüzüne holi sürmek istese de Savita bunu reddeder. Manav annesi ile yıllarca beraber bayram kutladıklarını, bu bayram da onun yüzüne holi sürmek istediğini söyler. Manav’ın aklına bir fikir gelir. Yüzlerini bol bol toz boyalarla kaplayıp, Savita’nın ayaklarına dokunur. Herkes gibi Arçana ve Manav evden çıkarken, Savita onlara durun diye seslenir.

Baş Tacım 103 Bölüm Özeti (11 Ekim Pazartesi) - Manav Annesinin Yanından Ayrılır

Arçana ile Manav geri döner ve Savita her ne kadar yüzünü boyasa da Manav’ı tanır ve şöyle der.

“Oğlum burası senin evin. Beni görmekten utanıyorsan, o zaman bunları yapma. Aramızdaki sorunları bugün bayram olduğu için görmezden geleceğim. Hep birlikte 25 yıldır bayramları birlikte kutladık. Şimdi yine aynı şekilde kutlayacağız.”

Deyince Manav ile Arçana’nın yüzlerine bir gülümseme belirir. Lakin Savita “bu seni affettiğim ya da Archana ile ilişkini kabul ettiğim anlamına aslan gelmez.” deyince Manav ile Arçana’nın yüzündeki gülümsemenin yerin endişe alır. Savita sözlerine zehir zemberek devam eder. Manav’sız bir hayata alıştığını, neden gelip eski günleri hatırlattığını sorgular. Manav, Arçana onun sorumluğunda olduğunu, onu bırakamayacağını söylerken, Savita alınganlık edip karısına iyi bakmasını, anasını da ölüme terk etmesini söyleyip, laf sokar.

Baş Tacım 91 bölüm özeti Başlıyor!

Savita oğlunu unutmak istediğini söyleyince Manav “Demek beni unutmak istiyorsun. Bu konuda sana yardım edeceğim. Sana bir daha asla gelmeyeceğim.” diyerek Manav tepki gösterir ve annesinin evinden ayrılır.

Savita akşam yemeğini hazırlamaya başlar. Düdüklü tencereyi ocağa koyar. Daha sonra sonra sebzeleri kesmeye karar verir. Düdüklü tencereyi unutup, sebzeleri kesmekle uğraşan Savita, düdüklü tencereden çıkan köpükleri göremez. Sonunda Savita mutfağa geldiğinde düdüklü tencere patlar ve Savita  yaralanır. Damodar sesi duyar ve Savita’nın yanına gelir. Hemen Savita’yı hastaneye kaldırır. Hastaneye Arçana ve Manav da gelir

Baş Tacım 103 Bölüm Özeti

Manav, Archu’ya annesinin iyileşeceğini, yoksa kendini asla affetmeyeceğini söylerken, Arçana annesi Savita’nın çok iyi olacağını, merak etmemesini ve sakinleşmesini söyler. Doktor muayene ettikten sonra dışarı çıkar ve şöyle der.

“Savita ölümle sonuçlanabilecek kazadan ufak tefek yanıklarla kurtardı. Mevcut tedavisi sadece yanıkları için değil, çok güçsüz ve zayıf kalmış. Tansiyonu çok düşük. Adeta yaşama isteğini kaybetmiş gibi. Böyle giderse hastalık ve zayıflık her yerini saracak. Stresten kesinlikle uzak kalmalı ve yeniden yaşama sevinci kazanmalı.”

Manav annesi Savita’nın odasına gider. Annesinden özür dileyip, büyük bir hata yaptığını, kendisini affetmesini söylerken, Arçana da gözyaşları ile izler. Damodar karısına zorla yemek yedirmeye çalışır. Doktor zorla yedirmemesi konusunda kızar. Savita’yı rehabilitasyon merkezine yatırmasını, benzer sıkıntıları olan kişilerle kısa sürede düzelebileceğini söylese de Manav annesini kimseye emanet etmeyeceğini söyler.

Baş Tacım 103. Bölüm Özeti (11 Ekim Pazartesi) - Savita Hastaneye Kaldırılır

Manav ile Arçana eve gelir. Manav annesinin başına gelenlerden kendisini sorumlu hisseder. Arçana da Manav’ın kendisini kahretmemesi için bir çanta verir ve annesinin evine taşınacaklarını söyler.

Savita ve Damodar hastaneden eve gelirler. Savita eve girdiğinde karışında nefret ettiği Archana’yı görünce şok olur. Savita Arçu’ya kendi evinde ne işi olduğunu sorar. “Artık sonsuza kadar burada yaşayacağım. Bu ev senin olduğu kadar benim

Deyince Savita sinir olur. Arçana’yı evden kovmak ister. Ancak Arçana dövse de kovsa da asla gitmeyeceğini söyler. Savita sinirle Damodar’ın yanına gidip, yüzünü bile görmek istemediği Arçana’nın evinde ne işi var derken, kolunda ki ve karnındaki yanıkların acısına dayanamaz.

Baş Tacım 103 Bölüm Özeti devam ediyor. Kaynak: dizicenter.net


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Damodar ve Archana konuşur. Arçana gerekirse Savita ile kavga edip bu evde onunla kalıp, onun bakımını üstlenme fikri ilk etap da Savita’yı zorlasa da sonunda iyi olacağını düşünürler.

Acit, Rasika’dan kendisine verdiği parayı geri vermesini ister. Rasika, tüm parayı arkadaşlarına bir parti vermek için harcadığını söyler. Acit kumarda Manav’ın parasını kaybettiği için annesinden kendi birikimini alıp bu boşluğu doldurmak ister. Rasika’dan para çıkmayacağını anlayan Acit, sinirden deliye döner. Henüz Manav eksik olan paradan haberi yoktur.

Manav dükkânının dışında çok endişeli görünür. Devamlı telefonuna bakıp bir yerden haber bekliyor gibi olduğunu gören Acit “Kesin benim akşam kumar oynadığımı ve tüm parayı kaybettiğimi öğrendi” diye içinden geçirir.

Manav nende gergin olduğunu Acit’e söyler. Arçana her riski göze alıp annesi Savita ile birlikte yaşamaya karar verdiğini ve şimdi annesi Savita’nın evinde olduğunu, şu an aralarında neler geçtiğini hiç bilmediğini söyler. Bu sırada Arçana arar. Savita ile yaşadıklarını bir bir anlatır.

Baş Tacım 103 Bölüm Özeti (11 Ekim Pazartesi) Arçana Savita'nın Evinde

Varsha’nın evine Vaishali ziyarete gider. Varsha, artık kendisine bir iş bulup kafasını dağıtması gerektiğini söyler. Vaishu ise Dharmesh’i hapse gönderdikten sonra iş hayatına atılmayı düşündüğünü söyler. Varşa da artık anne olmayı kesinlikle kabul ettiğini ve hayatına bu şekilde yön vereceğini söylerken içeri Bhavna girer. “Sen her ne kadar çocuk sahibi olmamayı kabul etsen de ben kabul etmedim” der. Varsha bunu duyunca ağlamaya başlar.

Acit Manav’dan aldığı paraları kısa zamanda tekrar yerine koymanın tek yolu yine kumar ile kazanmak olduğunu düşünür. Yeniden kumarhaneye gider. Gizli köşe de Shibu biriyle konuşur. Bu defa Acit’in kazanmasına fırsat vermesini söyler. Bu defa Acit yüklü miktarda para kazanır.

11 Ekim Pazartesi Baş Tacım Özeti

11 Ekim Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 11 Ekim özeti kaldığı yerden devam ediyor.

11 Ekim Pazartesi Baş Tacım Özeti; Savita bir odaya geçip kendi kendisine konuşmaya başlar. “Ben ölürsem evime Arçana yerleşecek. Hayır ölmemeliyim. Önce Arçana ölmeli” diye kendi kendisine konuşur. Ne Arçana’nın ne de Manav’ın bir kendi evinde yaşamalarına müsade etmeyeceğini, bu konuda her şeyi yapacağını kendi kendisine söyler.

Savita sinirle Arçu’nun yanına gidip ona bir kez daha evinden defolmasını söyler. Arçana da daha önce söylediği gibi eşinin ailesine ait olan ev aynı zamanda kendi evi olduğu için asla gitmeyeceğini söyler. Savita Arçana’nın eşyalarını ve çantasını alır. Onları dışarı atar. Bu sırada Manav içeri gelir. Onlara şahit olur. Savita da Manav’a “Karını da al git bu evden” der.

Savita Arçana’yı tehdit eder. Eve girmesi halinde ona vuracağını söyler. Manav da sinirlenip Arçana’yı da alıp uzaklaşmak ister. Ancak Arçana çantasını alıp yeniden Savita’nın evine girer. İsterse dövebileceğini ama asla evden ayrılmayacağını açıklayınca Savita şok olur.

11 Ekim Perşembe Baş Tacım Özeti - Ajit Yeniden Kumar Oynamaya Başlar

Manohar, Salo’yu Arçana’nın yaptıklarından haberdar eder. Manav ile birlikte Savita’nın evine yerleştiğini söylerken, Manşu da “Bu Arçu amma da aptal. Kendi evinden rahatça yaşayabilecekken, şimdi kaynana eziyeti ile karşı karşıya kalacak” der. Solu gelini Manşu’ya kızar. Arçana gelinlik vazifesini yaptığını söyler.

Rasika evde, geçen gece Acit’den aldığı 5.000 Rupi’nin geri kalan 3.000 Rupisini sayar. Acit’e vermiş olsaydı kesinlikle bu para Manav’ın eline geçeceğini, iyki de parayı Acit’e vermediğini söyler. Rasika parayı sayarken Acit ile Vandu içeri girer. Acit annesinin parayı elinde tuttuğunu görünce geçen gece verdiği parayı neden geri vermediğini sinirle söyler. Manav’ın parasını yerine koymak için kumar oynadığını açıkça dile getirir.

Archana mutfağı temizlerken içeri Savita girer. Bilerek yere çöp döker. (Sarı bir toz. Sanırım Zerdeçal ya da zencefil) Arçana Savita’nın bilerek yere çöp dökeceğini bildiği için sinirlenmeden temizlemeye devam ederken Savita da Arçu’yu sinir etmek için “Temiz mutfaklardan nefer ederim” der.

Arçana kaynanasına yere dökmesi için bir çok baharat verir. Savita atmak istemeyince Arçu yere atar. “İstediğin kadar kirlet. Sen kirlettikçe ben tekrar tekrar temizleyeceğim” deyince Savita şok olur. Sinirle mutfaktan çıkar.

Solu’nun evine bir mektup gelir. Manohar mektubu açınca morali bozulur. Sulochna yemek hazır olduğunu söyler. Lakin Manohar aç olmadığını söyler. Solu’ya da mektubu hiç göstermez.

Manav ile Acit’in yanında çalışan Shibu arabada oturan biriyle konuşur. Acit ile Manav’ın yakında araları bozulacağını, sonrasında Satiş’i halletmesi gerektiğini söyler. Shibu kiminle bu meselleri konuştuğu henüz belli değil.

Varşa, Satiş işle birlikte araba da giderken Varşa Arçana ile konuşur. Arçu herkesin hayatında inişler çıkışlar olduğunu, buna kendisi çözüm bulması gerektiğini söyler. Varşa kendi hayatı hakkında çözüm üretmediğini söyleyince, Arçana hayatta sadece kendisinin bebeği yok değil. Bir çok kişinin bebeği olmadığını, yetimhanede anne şefkatine muhtaç bir çok çocuk olduğunu söyler. Varşa bu fikri iyiden iyiye düşünmeye başlar.

Varşa Satiş’e evlat edinme konusunu açar. Satiş düşüncelere dalınca, Varşa yanlış bir şey deyip demediğini sorar. Satiş yanlış bir şey demediğini, annesi Bhavna bu duruma ne diyeceğini merak ettiğini söyler.

Devamı Baş Tacım 104. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 103 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

 1. Neden bas tacim giç saatlerine gecirdiniz lutfen yayin saatini 12 55 geçirmenizi sizden rica edyorus

 2. Yorumcularin sorularini neden cevaplamiyorsunuz bac tacim neden giç saatlerde yayinlanyor lutfen ozetleri yazarmisiniz

  1. baş tacım dizisini sık sık saat değiştirdiği için izlenmiyor. Akşam 21:15’E BİLEREK KOYDULAR. akşam izlenmesi artar mı diye. Dizi baştan izlenmediği için şimdi ne yaparlarsa yapsınlar boş. Tutmadı ve tutmayacak. Özetleri yazmıyoruz bu sebeple.

   1. merhaba gelinim mutfakta iizyeceleri bugün songül karlı geldi bugün çeyrek altını miyase kazandı amA KkEŞKE ASLIHAN GİİTMESEYDİ İYİ OLURDU KIZLAR HERKESE SELAM OLSUN GELİNİM MUTFAKTA İZLEYECELERİİ

 3. Biz izleyorus çok sevgiile izleyorus agšam saatlerinde izlemek çok zor sabah iše gidyorus bizde yayin saati 23 15 lutfen Filiz sizden rica edyorus ozetleri yazarmisiniz

 4. Ablacim meraba sizden rica edyorum diziyi 12 45 gecirmenizi olmasada lutfen ozetleri yazabilirmisin

 5. MERHABA GELİNİM MUTFAKTA KEŞKE ASLIHan gitmeseydi iyi olurdu ben bğtün oyuncu ları gelinleri çok severim

 6. Neden bac tacim diziyi saatini degištirilmiš yinede eski diziyi yayinlayorsunuz biz o diziyi trt kanalinda izledik kaldirin ya o diziyi istemiyorus bac tacim eski saatlerinde izlemek istiyorus neden yorumcularin soylediklerini dikkate almiyorsunuz

 7. Yotubten izlemiyorus sizin yazdiklarinizi okuyorduk son zamanlarda neden yazmiyorsunuz hiç anlamiyorus kaç yorumci sizden rica etdi malesev ozet yazmayi biraktiniz

  1. Benim aldığım bilgi neticesinde final yapacağını öğrendim. Ben o yüzden bıraktım. Akabinde diğer siteler de özeti bıraktı. Dizi gerçekten izlenmiyor. Diziyi yazmak için tam 2,5saat emek vermek gerekiyor. Attığımız taş, ürküttüğümüz kuşa değmediği için bıraktık. Sizin için yeni editör arıyorum ama şu ana kadar bulamadım. Tekrar Kanal 7 ile görüşeyim. Eğer dizi devam edecek olursa, hafta içi programına sıkıştırmaya çalışacağım. Ben size youtube ile alakalı soru sormamdaki sebep, dizinin özetini youtuber arkadaşlar da istiyor. Siz de onlardan biri misiniz diye sordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu