Baş Tacım

Baş Tacım 104 Bölüm Özeti (12 Ekim Salı) Savita’nın Planı!

Baş Tacım 104 bölüm özeti 12 Ekim Salı günü ekrana gelecek bu bölümde Savita Arçana’ya tuzak kurar. Arçana herkesin içinden Savita’yı yakmaya çalışır gibi gözükür! Konuları ön plana çıkacak. Detaylar Baş Tacım 104. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım Final hakkında bilgi almak için tıklayınız.

=> Baş Tacım Tüm Oyuncuların Gerçek İsimleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 104 Bölüm Özeti)

  • Savita Yemekleri döker
  • Arçana tepsi elinden kaydığını söyler
  • Damodar Arçu’nun söyledikleri inanmaz
  • Satiş annesine çocuk sahiplenme meselesini açar
  • Bhavna kabul etmez
  • Manav, Satiş’in kumar oynadığını öğrenir

Detaylar Baş Tacım 104 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 91 Bölüm Özeti; Bölüm Arçana’nın yemekleri servis etmesi ile başlar. Damodar uzun bir aradan sonra Arçu’nu yemeklerini kendi evinde yediği için çok mutlu olduğunu söylerken, Manav da eşine teşekkür eder. Arçana aynı yemekten Savita’nın odasına götürür.

Arçu geldikten sonra adeta kendisini odaya kapatan Savita, odasında çok nadir çıkmakta. Arçana bunu bildiği için ona yemek götürür. Bu sırada bir ses duyulur. Damodar ile Manav Savita’nın odasına gittiklerinde, yerde yemeklerin etrafa saçılmış hallerini görünce şok olurlar.

Baş Tacım 91 bölüm özeti Başlıyor!

Damodar Arçu’nun nefreti onun gözlerini kör ettiğini, yemeğe bile saygısı kalmadığını söylerken, Arçana kayın babasına yemek tepsisi elinden düştüğünü, kaynanası bir şey yapmadı diye yalan söylese de Damodar gerçeği bildiğini, boşuna yalan söylememesini ister.

Baş Tacım 104 Bölüm Özeti

Manav ve Arçu dışarıda Savita’nın son durumu hakkında konuşurlar. Manav böyle giderse annesi daha da hasta olacağını söylerken, Arçana zamanla bu durum değişeceğini söyler. Bu sırada mutfaktan bir ses gelir. Savita yemeklerin başında görünce sevinirler. Lakin Savita onların (Arçu ile Manav’ın) geldiğini hissedip yemeklerin çok iğrenç olduğunu, köpekler bile bu yemeği yemeyeceğini söyleyip, sadece su içip mutfaktan ayrılır. Bu durum karşısında Manav ve Arçan’nın morali bozulur.

Baş Tacım 104 Bölüm Özeti (12 Ekim Salı) Savita'nın Planı

Vaşali ile Varşa ertesi gün yetimhaneye gidip çocuklara oyuncak verirler. Varşa oyuncakları dağıtırken, orada duran bir çocuk dikkatini çeker. Vaşali ile Varşa evlat edinme meselesi hakkında konuşurlar. Varşa Satiş’in kabul ettiğini ama annesine henüz bu meseleyi açmadığını açıklar.

Satiş annesine çocuk edindirme meselesini açar. Bhavna bunu duyunca çılgına döner. Asla başkasının çocuğu bu eve giremeyeceğini söyler. Bu konuşmaları Varşa ile Vaşali de kulakları ile duyar. Satiş ile her zaman eşinin yanında yer alacağını söyler.

Baş Tacım 104 Bölüm Özeti devam ediyor. Kaynak: dizicenter.net


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Shibu ile Manav iş yerine konuşurlar. Manav yeni bir işe girebilmek için yeterince para topladıklarını ama ne iş yapacaklarını bilmediğini söyler. Shibu Satiş ile iş kurmasını ister. Manav bu fikri değerlendireceğini söyler. Acit akşam kumarda kazandığı para ile Manav’a borcunu tamamlar.

İki gündür veremediği parayı veriri. Manav ona çalıştığı için fazla fazla para öder. Bu sırada bir adam gelir. Acit’i kumarhaneden tanıdığını söyler. Acit önce inkar etse de sonra her şeyi açıklar. Annesi parayı aldığı için yerine koymak için kumara bulaştığını söyler. Manav paraya ihtiyacı varsa gelip kendisinden istemesi gerektiğini, bir daha kumara bulaşmaması konusunda ikaz ettikten sonra yeniden sıkı dost olurlar. Bu durum Shibu’nun işine gelmez.

Manohar borç verdiği arkadaşında parayı geri vermesini ister. Arkadaşı da bu kadar çabuk temin edemeyeceğini söyler. Manohar’a neden bu kadar çabuk parasını istediğini sorsa da Manohar onu ilgilendirmediğini, borcunu ödemesi gerektiğini söyler.

Manohar eve gelir. Vinod babasının moralinin bozuk olduğunu görünce sebebini sorar. Tam söyleyeceği sırada Solu içeri girince sessiz kalır. Vinod babası Manohar’ın gizlediği büyük bir sorunu olduğunu fark eder.

12 Ekim Salı Baş Tacım Özeti

12 Ekim Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 12 Ekim özeti kaldığı yerden devam ediyor.

12 Ekim Salı Baş Tacım Özeti;

Evde ağlayan Saçin’i gören Arçana dayanamaz ve onu susturmak ister. Bu sırada Savita gelir ve Saçin’e dokunduğu için hemen Saçin’i Arçu’nun elinden alıp ona tokat atar. Bir daha Saçin’e dokunmamasını söyler. Akşam Manav Arçu’nun yüzündeki kırmızılığı görüp nedenin sorar. Arçu da alerjik sorun olduğu konusunda yalan söyler.

Savita, Solu ve ailesi ile Satiş ve ailesini Saçin’in doğum günü kutlamasına davet eder. Solu buna çok şaşırır. Ancak Savita’nın planı, Arçu’yu kötü bir gelin gibi göstermektir. Planını uygulamaya koyar.

12 Ekim Salı Baş Tacım Özeti - Savita Arçana Konuşur

Doğum günü sırasında Arçana Sacvita’yı yakıyor gibi gösterir. Manav hemen annesini kurtarır. Savita Arçu’yu suçlar. Ancak Manav dışında hiç kimse Arçu’nun Savita’ı yakmak istediğine inanmaz. Manav da Arçu’nun Savita’yı bilerek değil de bir hata sonucu yakmaya çalıştığını düşünür. Savita Manav konusunda ilk hamlesi başarılı olur.

Satiş Manav’ın yanına gidip Arçu kimseyi bilerek yakmayacağını, gidip eşine meselenin aslını sorması gerektiğini söyler. Solu da kızının yanına gidip girdiği yolun hem riskli hem de sıkıntılı olduğunu söyler. Ancak Arçana, Savita’yı yeniden eski neşesine kavuşturmak için tüm riskleri alacağını söyler.

Arçana Manav’ın yanına gider. Savita söylediği her şeyin tersini yaptığı için yapması gerekeni tam tersini yaptığını, Savita da kendisine karşı gelmek adına aslına iyi şeyler yaptığını, doğum günü meselesinde istemden yangın çıktığını söyleyince, Manav Arçu’dan özür diler.

Savita Archana’nın tüm eşyalarını bir bavula koyar. Manav bunu görünce annesine ne yaptığını sorar. Savita Arçana bu evde kaldığı sürece tehlike arz ettiğini, bu yüzden hemen evden gitmesi gerektiğini, bu sebeple tüm eşyalarını topladığını söyler.

Devamı Baş Tacım 105. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 104 bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Ilk diziyi yazip son yazmamišsiniz izleycileri çok kiryorsunuz lutfen sizden rica edyorus yeni bolumleri yazarmisiniz

  2. Ýa ask yakar dizisi yayinlaniyormu
    LÜTFEN CEVAP YAZIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu