Baş Tacım

Baş Tacım 12. Bölüm Özeti (4 Temmuz Pazar) Hırsız Savitra!

Baş Tacım 12. bölüm özeti 4 Temmuz Pazar. Savitra Arçana’nın altınlarını çalıp takacak. Solu ise kızının altınları olduğunu görüp, bu duruma tepki gösterecek! Detaylar Baş Tacım 12. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 13. Bölüm Özeti hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 12. Bölüm Özeti)

  • Solu Savitra2nın taktığı altını görecek
  • Manav ile Solu birbirlerini tanımaya başlayacak
  • Manav Arçana’ya iftiraya adam adamı görecek
  • Manav onunla görülşecek

Detaylar Baş Tacım 12. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 12 Bölüm Özeti; Bölüm Savtra’nın komşularına altınları göstermesi ile başlar. Ancak arkasında Arçu’nun annesi Solu’nun olduğundan habersizdir. Şansının da yaver gitmesi ile Savitra, Arçana’ya verilen altınları taktığını Solu fark etmez.

Baş Tacım 12 bölüm özeti Başlıyor!

Manav ile Arçana, gelinin ve damat evine gelmesinden sonra, din görevlisinin yanına gidip, nikah tazeleme ritüellerini yapar. Varşa ise iş yerinde fazla mesaiye kalıp, hem kendi isteklerini alabilmek, hem de annesine daha fazla para vermek için gece geç saatlere kadar çalışır. Varşa’nın ilk bölümler de ki cılız patronu bu bölümde değişti.

Varşa’nın patronu gece geç saatlere kadar çalışan Varşa’yı odasına çağırır. Özverili bir şekilde çalıştığını, bundan dolayı terfi aldığını söyledikten sonra şirketin üst düzey yöneticilere verdiği telefonu verir. Anlaşılan o ki Varşa’nın patronu, Varşa’ya aşık olmuştur. Lakin bunu itiraf edemez.

Baş Tacım 12. Bölüm Özeti

Erkek tarafı komşuları ile beraber eve gelen Arçu’nun törenin de dinini ritüelleri yaparken Savitra’nın boynunda ki altınları sakladığı şalı yere düşünce Solu ve Manuhar dikkatle bakar. Solu hemen kızı Arçu’nun yanına gidip altınları nerede olduğunu sorar. Arçana da kaynanasının aldığını söyleyince, Solu altın gelin kızda olur diyerek duruma tepki gösterse de Solu bu duruma karşı çok ama çok sinir. olur.

Varşa ile patronu, Varşa’nın terfi almasını kutlamak için restorana giderler. Çıkışta Vinod ile Manşu giderken, Manşu motosikletin arkasında Varşa ile patronunu restoran çıkışında görür. Manşu hemen eli Vinod’a motosikleti durdurmasını ister. Bu sırada Varşa ile patronu restoranın önünden ayrılır. Vinod restoranın önüne gelir. Lakin Varşa’yı bulamaz.

Baş Tacım 12. Bölüm Özeti - Hırsız Savitra

Savitha, düğünde altınları takması olay olur. Solu durumu Vişvasra söyleyince, kız tarafı gidince, Vişvasra, Savitra’nın taktığı altınların Arçana’ya iti olduğunu, izin almadan neden taktığını sorar. Arçu altınları kaynanasına verdiğini, haberinin olduğunu söyleyip onu korur. Savitra kendisini koruyan Arçu’dan da destek alıp yalandan ağlayıp Vişvasra’nın vicdan yapmasına neden olur.

Solu eve geldiğinden emek emek paraları biriktirip kızının düğünden taktığı altınları Savitra’nın takmasına çok sinir olur. Vişali, bu olayı büyütmemesini ister. Ancak Salo kızının sahipsiz olmadığını, annesi olarka onu her zaman koruyacağını, hakkı olan altınları kaynanasına kaptırmayacağını söyler. Baş Tacım 12. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 4 Temmuz Pazar Özeti

4 Temmuz Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 4 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Manuhar, eşi Solu’ya kızının geçimi için karışmamasını, Manav adil ve adaletli bir çocuk olduğunu, hakkını kimseye yedirmeyeceğini söyler. Bu sırada içeri Vinod ilşe Manşu gelir. Manşu gelir gelmez eve Varşa’nın olup olmadığını kontrol eder. Zira yolda gördüğü kişinin Varşa olduğu konusunda emin olduğu için, gece gez saatler de Varşa yabancı bir erkekle gece neden birlikte olduğunu sorgulamak ister.

Manşu ile Vinod konuşurken içeri Varşa gelir. Vinod Varşa gelir gelmez. “kardeşim nereden geliyorsun” deyince Varşa duraksar. Ne diyeceğini bilemez. Zira abisi bir şeyler görmüş gibi sorunca Varşa kem küm eder. Solu hemen araya girip Varşa’nın mesaiye kaldığını söyler. Manşu ise sinir olur. Zira Varşa’nın açığını yakaladığı için gece erkekle yemek yemesinin bir karşılığı olması gerekirken, Varşa şimdilik yırtmıştır.

Varşa tapına uğradığını, terfi aldığını söyleyince evdekiler bu habere çok sevinir. Gelelim bizim açıklara. Arçana ile Manav birbirlerini artık çok daha yakında tanımaya başladılar. Evdeki ve mahalledeki törenler de Manav kendi geleneklerini Arçana2ya anlatır. Arçu da Manav’ı dikkatle izler.

Manav ile Arçana akşam şenliklerin olduğu bölgede gezerken, Arçana’ya iftira atan adam ile karşılaşır. Arçana adamı tanımasa da Manav adamı tanır. Sarhoş olan adamın yanına gidip onunla konuşur. Lakin, Arçu uzaktan Manav ile iftira atan adamın ne dediğini duyamaz.

Arçu’ya iftira atan adam hiç bir şekilde Arçu’ya neden iftira attığı konusunda bilgi vermez. Lakin Arçana uzakta Manav’ın konuştuğu kişim diye yakınlatıştığında kendisine iftira atan adam oldğunu anlar. Arçana Manav diye seslendiğinde adam hızla kaçar. Manav adama yetişemez. Arçu Manav’ın yanına geldiğinde “adamla ne konuştun” der. Manav ise hadi gidelim demekle yetinir.

Manav ile Arçana şenlik alanınnda eve gitmek için taksiye binerler. Arçana kendisine iftara atan olduğunu bildiğini söyleyince, Manav tüm gerçeği tek tek anlatır. Adam kendi tamir dükkanında birileri konuşup bir kızın hayatını mahvedeceğini söylediğini, adamı takip ettiğinde kendisini orada gördüğünü ve genel evde üzerine iftira atılmadan kurtardığını söyler. Arçu, adamların insanlıktan nasibini almadığını, nasıl bir insan bekar bir kıza iftira atabilecek kadar karaktersiz oldğunu sorgular.

Manşu, iş yerinden Varşa’ya verilen yeni telefonu çok kıskanır. Vinod’un yanına gidip Varşa’nın iş yerinden yükselişinin normal olmadığını imalı şekilde söyleyince, Vinod’un da kafası karışır. Savitra ertesi gün gelinlerinin altınlarını alıp kuyumcuya götürür. Hemen onu nakte çevirmek ister. Ancak kuyumcu istediği fiyatı vermez. Savitra düşük ayarda ki altınların hesabını Solu’dan soracağını söyler. Kuyumcunun sahte olduğunu söylediği kolyeyi Arçu’ya verip takmasını ister.

Savitra Solu’dan intikam almak için tüm akrabalarını toplayıp Solu’nun evine gelir. Solu bir anda gelen misafirlerine yemek hazırlamada oldukça zorlanır. Savitra yemeği yedikten sonra Arçu’nun boynundaki kolyeyi çıkarıp sahte altını istemediklerini, bu sahte altın sizde kalsın deyip Solu’yu rezil eder. Devamı Baş Tacım 13. Bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor. Şimdilik Baş Tacım 12. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 12 Bölüm Fragmanı

4 Temmuz Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 12 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu