Baş Tacım

Baş Tacım 13. Bölüm Özeti Varşa Annesine Yakalanır!

Baş Tacım 13. bölüm özeti 5 Temmuz Pazartesi. Manşu, Varşa’nın gittiği diskonun adresini öğrenecek. Solu’yu da  alıp diskoya gidip Varşa’yı dans ederken yakalayacaklar! Detaylar Baş Tacım 13. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 14. Bölüm Özeti (6 Temmuz Salı) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 13. Bölüm Özeti)

  • Savitha gerçek altın isteyecek
  • Manşu sahte altın meselesini açıklayacak
  • Manav gerçek altın alıp Arçu’ya verecek
  • Savitha gelen altınları Solu’nun verdiğini düşünecek
  • Varşa diskoda yakalanacak

Detaylar Baş Tacım 13. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 13 Bölüm Özeti; Bölüm Savitha ile birlikte Sulochana ve Arçana’nın konuşması ile başlar. Savitha kızına sahte altın taktığını iddia eder. Altını da eline verip, sahte altınlı gelin görmek istemediğini söyler. Açıkça Savitha, Sulochana’nın maddi durumun kötü olduğunu bildiği için yeni bir altında alamayacağını yada alırken çok zorlanacağını bildiği için açıkça tehdit edip yeni altın ister.

=> Baş Tacım Oyuncuları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Savitha, beraberinde getirdiği akrabaları ile birlikte Sulochana’nın evinde ayrılır. Sulochana dışında evde hiç kimse bilmez.

Baş Tacım 13 bölüm özeti Başlıyor!

Misafirler gittikten sonra Sulochana ağlamaya başlar. Ev halkı ne olduğunu sorsa da kimseye bir şey diyemez. Zira Savitra kızını dul olarak gelmesini istemiyorsan diyerek açıkça tehdit ettiği için ne yapacağını bilemez.

Arçu da Manav’ın evine gider. Gittikten sonra Manav, Arçana’nın moralinin bozuk olduğunu fark eder. Ne olduğunu söylemesini ister. Arçana tüm olayı anlatmasa da dolaylı şekilde anlatır. Manav hiç bir zaman Arçu’yu yalnız bırakmayacağını, annesine gerekli cevabı vereceğini söylese de Arçu buna izin vermez.

Baş Tacım 13. Bölüm Özeti - Varşa Ailesine Yakalanır

Manuhar, eşi Solu’ya ne olduğunu söylemesini ister Sulochana da Savita ile konuştuklarını, altın meselesini ve ettiği tehdit ve hakaretleri anlatır. Manuhar buna biter ders verilmesi gerektiğini söyler. Diğer yanda Varşa da arçu’nun o evde gelin olduğunu unutmamaları gerektiğini hatırlatır.

Tüm bu olayların sorumlusu Manşu’dan başkası değildir. Manşu kazanılan parala altın almaya gittiğinde sahtesi ile değiştirdiği için o para kendisine altın almış, Arçu’ya ise sahte altın takılmasına neden olmuştur. Manşu gerçeğin ortaya çıkması halinde ne yapacağını bilemez.

Manşu işin dönüp dolaşıp kendisine geleceğini bildiği için altınları kendisinin temizletmeye götürdüğünü, orada değiştirilmiş olabileceğini söyler. Vinod bu duruma çok sert tepki gösterir. Hatta Manşu’yu dövmek bile ister. Manuhar ve Sulochana’nın araya girmesi ile Vinod sakinleşir. Sulochana, Manşu’nun isteyerek yapmadığını söyler. Oysa gerçek bambaşkadır.

Baş Tacım 13. Bölüm Özeti

Saçin ve arkadaşları Savitha’dan para koparmaya gelir. Lakin Savitha zırnık koklatmayacağını söyleyince, Sacin arkadaşı ile konuşup Savitha’nın dikkatini çeker. Manav’ı çağırıp biraz para vermesini ister. Manav para verince Savitha bir kısmını Sacin’e değil, onun yanında ki arkadaşına verir. Dediği işi yapmasını söyler.

Savitha, Arçu’nun yanına gidip tatlı dille konuşup, gerçek altının gelip gelmeyeceğini sorgular. Manav ise bu konuşmanın bir kısmına yetişir. Ancak annesine bir şey demez.

Varşa şirketin partisine gelemeyeceğini en yakın arkadaşı Raşmi’ye söyler. Raşmi ise gelmediği zaman problem olacağını, profesyonel bir kurum olduğunu, katılması gerektiğini söyler. Raşmi “gelebilirim değil kesin gelmelisin” der. Varşa düşüneceğini söyler.

Baş Tacım 13. Bölüm Özeti - Manşu'nın Planı İşe Yarar

Dini tören yapılır. Manav Arçu’ya altın kolye alır. Manav annesinin altın kolye beklediğini bildiğini söyler. Bundan dolayı ananesinin görgüsüzlüğünden dolayı özür diler. Arçu aldığı altın kolyeyi kaynanasına teslim eder.

Raşmi telefonda partiye gelmesini, vaktin ilerlediğini söyler. Varşa annesinden gizlice gitmek için orada giyeceği açık kıyafetini çantanın içine koyar. Manşu, kendisini rezil eden Varşa’dan intikam almanın tam da zamanı olduğunu düşünür.

Raşmi, Varşa’nın geleceği adresi not etmesini isteyince, Varşa orada bulduğu kağıda not alır. Varşa daha sonra annesinden izin alırken yanına Manşu gelir. Manşu kaynanası Solu’ya baskı yapıp, Varşa’ya izin vermesini ister. Bunun üzerine Solu, Varşa’nın dışarı çıkabileceğini söyler.

Savitha sonunda istediği altını alır. Bundan dolayı tekrardan dini bayramı da bahane edip Solu’nun evine gelir. Savitha, Solu’ya sanki kırk yıllık arkadaşı gibi satılınca, Solu anlayamaz.

Baş Tacım 13. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 5 Temmuz Pazartesi Özeti

5 Temmuz Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 5 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Varşa, tek başına şirketin çalışanlarının katıldığı diskoya kutlamaya gider. Lakin giydiği kıyafeti ailesi görse, onu yerden yere vuracağını da çok iyi biliyor. Varşa’dan intikam almak isteyen Manşu, tüm aileye Varşa’nın aslında diskoya dans etmeye gittiğini, çantasında açık kıyafet de götürdüğünü söyler. Solu kızının böyle bir şey yapmayacağını söyler.

Baş Tacım 5 Temmuz Pazartesi Özeti - Varşa Yakalanır

Şirket poatronun doğum günü diskoda kutlanır. Manşu ise Solu’yu da yanına alıp, Varşa’nın yazdığı adrese birlikte giderler. Şirket patronu, doğum gününde üzgün ve tek başında durmamasını, herkes ile birlikte dans etmesini ister. Manşu, Solu’yu da yanına alıp diskoya götürür. Yara karanlık bir ortamda Solu kızını arar.

Varşa arkadaşların da gazına gelip herke gibi dans edip oynamaya başlar. Manşu hemen onu fark edip “Ahan da orada Varşa” der ;) Varşa ise dans ederken arkasını döndüğünde, karşısında annesi ile yengesinin kendisine sinirli gözlerle baktığını görünce şok olur. Solu yavaş adımlarla kızının yanına gelir.

Öfkeyle kızının kolunda tutup eve getirir. Evden hem yalan söyleyerek hem de kıyafetlerini açıp dans etmesini tek tek sorgular. Ev halkı Varşa’nın yanlış yaptığını söyler.

Devamı Baş Tacım 13. Bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor. Şimdilik Baş Tacım 13. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 13 Bölüm Fragmanı

5 Temmuz Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 13 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu