Baş Tacım

Baş Tacım 14. Bölüm Özeti (6 Temmuz Salı) Acit Manav’a Tuzak Kurar

Baş Tacım 14. bölüm özeti 6 Temmuz Salı. Manav, Arçu’ya iftira atan adamı bulacak. Acit ise Manav’a tuzak kuracak! Detaylar Baş Tacım 14. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 15. Bölüm Özeti (7 Temmuz Çarşamba) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 14. Bölüm Özeti)

  • Vinod, Savitha’ya gerçek altın verecek
  • Varşa, Manşu’nun gerçek yüzünü öğrenecek
  • Manav, Arçu’ya iftira atan kişinin Acit ve Raski olduğunu anlayacak

Detaylar Baş Tacım 14. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 14 Bölüm Özeti; Manav annesi Savitha ile konuşması ile başlar. Manav, Arçu’dan öğrendiği bilgi ile annesinin yaptıklarını yanlış olduğunu yorumlar. Annesine gidip kaynanası Solu’dan ne istediğini ve ne teklif ettiğini sorar. Savitha suçunu kabul etmek bir yere oğlu araya girip, kız tarafının hatasını silmek adına kendi cebinden aldığı kolyeyi satıp parasını teslim eder.

Baş Tacım 14 bölüm özeti Başlıyor!

Kimsenin kendisini salak yerine koyamayacağını, herkes sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini söyler. Bu sırada Manav’ın amcası Bay Vişvasra girer. “Ne oluyor burada Savitha!” der. Savitha da kendi cephesinden olayları yorumlayıp, Manav’ın ve Arçu’nun kendisini kandırdığını, altın meselesini açar.

Savitha kendisini Bay Vişvasra’ya haklı çıkartmak için Arçu ve ailesini adeta yerden yere vurunca, uzaktan olayı izleyen Arçu’nun morali bozulur. Konuşmanın devamını bile dinlemeden gider. Bay Vişvasra, yengesi Savitha’nın üçkağıtçı olduğunu bildiği için Arçana’dan yana tavır takınır. Gelinine kimse dokunamayacağını, evi yakında gelinin yöneteceğini söyler.

Baş Tacım 14. Bölüm Özeti (6 Temmuz Salı) Acit Manav'a Tuzak Kurar

Savitha bunun üzerine ağlamaya başlar. Yalan söyleyenlerin aksine, Bay Vişvasra’nın kendisine kızdığını, oysa oğlu için daha iyi bir hayat vermek adına mücadele ettiğini bahane edip ağlar. Manav’ın hemen gönlü yumuşar. Savitha, sanki morali bozulmuş gibi yapıp oradan ayrılır. Bay Vişvasra, eşini el üstünde tutmasını, annesi ile tartışmaya girmemesini ister.

Bir önceki gün Solu, Varşa’yı patronun disko da kutlanan doğum gününde annesi kendisini zorla götürdüğü için Varşa bungün patronun yanına çekinerek girer. Dosyayı verdikten sonra, annesinin gelmesinden dolayı partiyi mahvettiğini söyler. Patronu da iş yerindeki kabiliyeti ve performansı çok daha önemli olduğunu açıklar. Doğum günün de yaşananları işine yansıtmadığı sürece problem olmayacağını söyler.

Akşam olduğunda Manav annesinin yaptıkları karşısında özür dilemek ister. Lakin Arçana “Her evin hikâyesi birbirinden farklıdır.” Deyip Manav’ın yaptıkları karşısında kendisini kıymetli hissettiğini söyler. Her ikisi de farklı yer yatağında birbirlerini izleyerek uyurlar.

Vinod ile Manşu arasında ki gerilim giderek büyüyor. Manşu, Arçana’nın sahte altın meselesinde parmağı olduğunu dolaylı şekilde anlatınca, Vinod açıkça Manşu’ya cephe aldı. Vinod evde her fırsatta Manşu’ya kızsa da Manşu, altınları kimin aldığını bilmiyor gibi saf ayağına yatar. Vinod da ailesi Manşu yüzünden küçük düştüğünü söyler.

Baş Tacım 14. Bölüm Özeti

Solu’nun tek derdi kızını küçük düşüren Savitha’nın ağzının payını vermek için kendilerine kestiği diyeti ödemek. Bunun için Vinod ile ne yapacaklarını değerlendirirler. Evde Varşa’nın altınları Savitha’ya diyet olarak Varşa’nın altınlarını vermek bile gündeme gelir. Vinod bu işin sorumlusu olarak Manşu’nun altınlarının verilmesini ister.

Manşu ile Vinod hem Arçu’yu görmek, hem de altını vermek için giderler. Savita altını görünce önce çok mutlu olur. Sonra geç gelen altın imasında bulunup, yine sahte olabileceğini laf arasında söyleyip Vinod’un moralini bozar.

Savitha eline aldığı altının set olmadığını söyleyip eksik olduğunu ima eder. Manşu çantasında getirdiği altınları verince, Savitha’nın yüzünden güller açar. Vinod da böylesi bir hataya sebep oldukları için özür diler. Savitha ilk başta gelen altınları Arçana’nın eline verip rol yapar. Savita altınları alınca Vandu’ya çay koymasını ister. Vinod işe gideceklerini söyleyip evden ayrılırlar.

Baş Tacım 14. Bölüm Özeti - Manşu Varşa'ya Yakalanır

Vinod ile Mancuşa (Manşu) ayrılınca Arçana’nın elinde tuttuğu altınları alır. “Ver ben saklarım. Sen şimdi kaybedersin” deyip elinden alır. Savitha hemen Sacin için gelen altın kolyeyi Sacin’e hediye eder. Para için her türlü pisliği yapan Sacin’e kolye takabilmek için ailesinin belki de bir aylık mutfak giderlerinde kısmaları gerektiğini düşünüp canı sıkılır.

Varşa iş yerinden terfi aldıktan sonra toplantılara katılmaya başlar. Patronu, bu ayın elemanı olanları açıklar. Bunlarıdan birisi de Varşa ve an yakın arkadaşı Raşmi’dir. Patronu yeni bir kampanyaya başlayacaklarını, bu kampanyada çalışması için ayın elemanı olan Varşa dışındaki diğerlerini yeni projeye dahil edince, Varşa’nın morali bozulur. Toplantı sonunda patronu neden kendisini projeye dahil etmediğini açıklar.

Bay Vişvasra (Manav’ın amcası) Manav’a gelini alıp dışarı götürmesini ister. Manav da nasıl derken Tarun gelir. Her şeyi hallettiğini söyler. Manav ile Arçu trende belli bir süre yolculuk yapar. Bu sırada tren acil fren yapınca Manav ile Arçu birbirine ilk defa yakınlaşır. İkisi de birbirinden utanır.

Trenden sonra taksi ile gidilecek bir yer olduğu için yolda taksiyi beklerken Manav Arçu’ya iftira atam adamı fark eder. Bu sırada Arçu’nun yakın bir arkadaşı taksi ile gelir. Manav, Arçu’ya arkadaşı ile gitmesini, arkalarında geleceğini söyler. Manav hemen iftira atan adamın peşine düşer. Onu adım adım takip eder. Adam sonunda genel evin olduğu bir sokağa gelir.

Manav hayat kadınların arasında ilerlemekte zorlanır. Bu sırada iftira atam adam yanında bir kızla bir odaya girer. Odada Acit (Manşu’nun erkek kardeşi) onları orada beklemektedir. Manav odalarda iftira artan adamı ararken pencereden onu görür. Hemen oraya girdiğinden yanında ki adama dikkatle bakmaz. Acit ise yanında ki kızla ilgileniyor gibi yapıp hemen odadan kaçar. Manav iftira atan adamı sürükleye sürükleye odandan çıkarsa da adam yine bir yolunu bulup kaçmayı başarır.

Baş Tacım 14. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 6 Temmuz Salı Özeti

6 Temmuz Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 6 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Manav adamın peşinden gittiği için Arçu ile dışarıda vakit geçirme planı da suya düşer. Arçu eve gelir işlerine koyulur. Manav da eli yüzü kan içinden eve gelir. Arçu eşini o halde görünce şok olur. Hemen ona akşam yemeği hazırlayıp, yaralarını tedavi eder.

Savitha Manav’ın gömleğinden para çalarken, Tarun’un verdiği bileti bulur. Manav ile Arçu’nun birlikte olmasına engellemek için Savitha, Arçu’ya alış veriş sepeti verip pazar yerini tarif eder. Pazar yerinde alması gereken malzemeleri bir bir söyler. Bir an önce gidip almasını ister. Arçu bilmiyorum dese de Savitha hemen çık diyerek baskı kurar.

Baş Tacım 6 Temmuz Salı Özeti - Manav ile Arçu Yan Yana Gelir

Manşu evde iş yaparken annesi Rasika arar. Annesine fakir Arçu hakkında konuşup dalga geçerler. Manşu, Makine mühendisi planı sayesinde evlendiğini söyler. Bu sırada arkasına Varşa her şeyi duyar. Varşa, Manşu’ya tek tek hesap sorar. Bu sırada eve gelen Vinod’u gören Manşu rol yapıp alttan alır. Vinod yengesine karşı terbiyesizce konuşan Virşa’ya kızar. Varşa gerçekleri bile açıklayamaz. Bir anda yalan söyleyip diskoya giden Varşa’nın hatası konuşulmaya başlanır.

Varşa her ne kadar gerçekleri abisine söyleyemese de Manşu’yu açıkça tehdit eder. Manşu hemen annesinin yanına gelir. Varşa’nın her şeyi bildiğini, Acit için plan yaptıklarını, hepsini tek tek söyler. Acit, ablası Manşu’nun pot kırdığını anlayınca yeni bir plan yaparlar.

Dini kutlama sırasında iftira atan adam Manav’ın yanına kadar gelir. Manav onun peşinden koşup takip eder. İftira atan adam hayat kadınların olduğu sokağa gidince, planı devreye koyarlar. Bir kaç tane hayat kadını Manav’a bilerek sarılır. Bu sırada Acit de bu anların resmini çeker. Polisler iftira atan adamı yakalar.

Acit kendi adamın karakoldan kurtarır. Manav gelince adamı karakolda göremeyince, Manav adamın nerede olduğunu sorar. Karakol komiseri de Acit’in çıkardığını söyleyince, Manav soluğu Rasika’nın evinde alır. Manav ne için yaptıklarını sorar. Ancak aradığı cevabı alamaz. Şimdilik Baş Tacım 14. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Baş Tacım 15. Bölüm Özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Baş Tacım 14 Bölüm Fragmanı

6 Temmuz Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 14 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu